Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Засоби для видалення татуажу і тату


Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Засоби для видалення татуажу і тату

Купити засоби для видалення тату та перманентного макіяжу

Лазерне видалення тату і виправлення татуювань отримало всесвітнє визнання завдяки здатності світлових імпульсів вибірково впливати на фарбувальні речовини. При певній довжині хвилі і частоті імпульсів мікрочастинки барвника в епідермальних  шарах шкіри розщеплюються, зовнішній покрив при цьому не пошкоджується.

Після руйнування пігмента барвник знебарвлюється і потім протягом 3 - 4 тижнів вимивається зі шкіри лімфомі. Шкіра навколо татуювання не піддається ніякому негативному впливу. Важливо сказати, що недавно було проведено світове дослідження, яке довело, що найефективнішим засобом видаленням татуажу є лазер.

На даний момент, лазерне видалення перманентного макіяжу користується величезною популярністю по безлічі причин:

 • безболісність процедури;

 • відсутність ускладнень;

 • висока ефективність (освітлення малюнка вже після 1 сеансу);

 • безпека.

Інші методи видалення тату

Також хорошим методом для виведення тату вважається крем.

Крем для видалення татуювань і перманентного макіяжу використовують для процедури виведення татуювань і перманентного макіяжу, яка кардинально відрізняється від лазерного методу. Принциповою відмінністю є унікальний біохімічний процес, спрямований на отримання фарбувального пігменту, а не його дроблення.

Переваги процедури на основі крему для видалення татуювань і перманентного макіяжу. Так ось, видаленню підлягає будь-який тип шкіри, також крем видаляє будь-які типи пігменту, незалежно від розміру його частинок. Кремом користуватись просто, він ефективний та все ж таки це менш травматичний метод. Порівняно з лазером, видалення кремом проходить менш болісно, особливо в області обличчя. Загалом для видалення кремом досить 1-2 процедури, для освітлення кольору пігменту - однієї процедури.

Коли Вам може знадобитися ця послуга:

 1. Якщо татуаж став для Вас непривабливим;

 2. Вам зробили неякісне тату, яке Ви хочете видалити;

 3. Вам потрібно видалити перманентний макіяж;

 4. Ви хочете набити одне татуювання замість іншого.

Протипоказання до видалення перманентного макіяжу

 1. Наявність висипань в області татуажу.

 2. Новоутворення на шкірі (папіломи, бородавки, ліпоми).

 3. Алергічний висип, який з'явився поверх татуажу.

 4. Важкий цукровий діабет.

 5. Гострий інфекційний процес.

 6. Порушення згортання крові.

Де можна купити лазер для видалення перманентного татуажу?

Не забувайте, що у вас є завжди  можливість придбати лазер для видалення  перманентного макіяжу та різні аксесуари ,включаючи голки за низькими цінами і безкоштовною доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо їх перед продажем. Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі товарів на нашому сайті. Замовляйте в нас!