Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Рукавички одноразові медичні - правильний вибір і сфери їх використання в Україні


Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Рукавички одноразові медичні - правильний вибір і сфери їх використання в Україні

Вибирайте моделі рукавичок в залежності від специфіки виконуваних робіт. Використовуйте їх з метою мінімального ризику зараження або захисту від забруднень.

Одноразові рукавички: область використання

Вперше одноразові рукавички з'явилися 55 років тому. Продукт виявився настільки корисним і зручним, що незабаром його область застосування досить розширилася. Якщо спочатку рукавички проводилися виключно як медичні пристосування для забезпечення безпеки співробітників, то незабаром з-за ефективності використання перекочували з медичної сфери в косметологію

Більш того, їх навіть стали застосовувати в харчовій промисловості (при приготуванні страв в ресторанах і кафе і т.д.), і в будівництві, і в галузі сільського господарства. Багато господинь застосовують їх в домашній обстановці для приготування суш або прибирання в будинку, як господарські робочі рукавички.
Але ж раніше, коли рукавичок ще не було, вагітним та породіллям доводилося знезаражувати руки за допомогою розчину хлорного вапна. Завдяки таким маніпуляціям вдавалося знизити смертність серед пацієнток і новонароджених малюків. Та й захист персоналу від всіляких інфекцій за допомогою медичних рукавичок ставала досить зручною.

В результаті використання рукавичок спеціального призначення значно убезпечився працю медперсоналу. Адже післяопераційні ранові інфекції, що виникають внаслідок попадання бактерій і проникаючі з необроблених інструментів на руки співробітників, являють собою величезну небезпеку.
Майстри, які працюють в сфері татуажу, манікюрною індустрії, в області косметології або харчової промисловості повинні доглядати за своїми руками. Чистота і стерильність для них повинні бути на першому плані. Саме з цією метою і варто використовувати одноразові латексні рукавички. Завдяки рукавичок одноразового використання майстер подбати також і про здоров'я клієнта.

Майстри тату, підкорених і манікюрних салонів, візажисти повинні дотримуватися правил особистої гігієни. Не тільки проводити стерилізацію інструментів і зберігати їх правильно, але і використовувати для кожного клієнта одноразові рукавички.

Виробники випускають одноразові рукавички спеціального призначення різних кольорів, розмірів і виготовляють їх з різного матеріалу. Перші одноразові медичні рукавички з'явилися в 1964 році. Їх виготовила компанія Ansell. Раніше їх робили тільки з латексу.
Але якщо 50-55 років тому використовувалися латексні рукавички з вулканізованого натурального каучуку, то сьогодні в побуті зустрічаються кілька видів рукавичок: вінілові, нітрилові, з пудрою і без. Поговоримо про це більш детально.

Латексні рукавички: опис

Якщо говорити про натуральному латексі, то цей матеріал дуже еластичний. Він відмінно облягає руку, м'який на дотик і добре тягнеться. Правда, в його складі є білки, які у чутливих людей можуть викликати алергію.

Еластичність латексних рукавичок обумовлена ​​каучуковим соком, який входить до складу одноразової продукції широкого вжитку. Прийнявши форму руку, медичні рукавички для захисту здоров'я забезпечують комфорт під час роботи.

Окрему категорію складають рукавички діагностичні або, як їх ще називають, оглядові. Це медичні спеціалізовані рукавички, які відмінно підходять для робіт, де потрібні тактильні відчуття. Вони є найбільш поширеним видом захисту в медичній сфері при огляді пацієнта, в тому числі для проведення деяких видів малих операцій.

Нітрилові рукавички: опис

Нітрилові рукавички на тлі латексу є більш надійними і міцними. Вони здатні захистити від впливу агресивних хімікатів. Якщо потрібна хороша захист від хімскладу, поза всяким сумнівом, варто застосовувати рукавички нітрилові без домішок.

Вони відмінно підійдуть навіть алергікам, які з латексом не можуть працювати. Нітрил - це гіпоалергенний матеріал. Він також еластичний і добре облягає руку. Так що працювати в таких рукавичках буде досить комфортно. І без ризику для алергіків.

Робоча поверхня Нітрилові рукавичок не ковзає під час роботи. Вона забезпечує безпеку внаслідок текстурованих кінчиків пальців. Ось чому інструмент надійно захоплюється.

Нітрилові рукавички мають підвищену гнучкість. Їх, як і латексні, також використовують в самих різних областях. Як медичні - для огляду пацієнтів, для забору аналізів в лабораторіях, в стоматології, при малих операціях і т.д.

Як і латексні, їх цілком раціонально можна використовувати в харчовій промисловості, в сфері косметології, і в побуті. Адже нитрил підходить для використання протягом тривалого періоду часу. Рукавички спеціального призначення зручні не тільки для роботи з агресивним середовищем, але навіть при звичайній прибирання приміщення.

Якщо їх порівняти з латексними рукавичками, то нітрилові більш універсальні. Вони мають підвищену міцність. Не тільки стійкі до хімречовини, луги та розчинів кислот, а й відмінно зберігають чутливість в пальцях. А також мають більш підвищеною стійкістю до механычних пошкоджень, порізів та проколів.

Вінілові рукавички: опис

Найбільш доступні в ціні - вінілові рукавички. На тлі Нітрилові вони, звичайно ж, не такі стійкі і міцні. Чи не підійдуть при роботі з лугами, кислотами і розчинниками, тому що в такому випадку можуть надавати небезпеку для людини, що використовує їх.

Вініл також можна застосовувати в сфері медичного і косметичного обслуговування, при діагностиці пацієнтів, виконанні візажу і т.д. Вінілові рукавички не рекомендується застосовувати лише в тому випадку, якщо не виключається прямий можливий контакт з кров'ю.

Купити одноразові рукавички недорого

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині нітрилові, вінілові, латексні рукавички з тальком або без за доступною ціною. Вони представлені в категорії «Захист і дезінфекція».
Вибирайте опудренниє або непудровані рукавички. У чому різниця між ними? - запитаєте ви. Всього лише в ціні. Перші будуть коштує дешевше, тому що наявність пудри в них обумовлюється виробничим процесом

Стінки опудренних рукавичок не склеюються після зняття з форм. Непудровані необхідно очищати, щоб вони не склеювалися згодом, що і є результатом збільшення їх вартості.

Опудренниє рукавички включають кукурудзяний крохмаль. Якщо ви будете працювати в таких рукавичках більше 10 хвилин, то на них почнуть скупчуватися мікроорганізми. При цьому одноразові опудренниє або непудровані рукавички можуть бути стерильними і нестерильними.

У разі стерилізації готові засоби захисту обробляють радіаційним випромінюванням або газом, за допомогою чого знищуються всі мікроскопічні організми. Але не варто боятися радіаційного знезараження. Для персоналу, пацієнтів і клієнтів це абсолютно безпечно.

Ви можете купити процедурні рукавички в нашому інтернет-магазині в один клік. Забезпечуйте стерильність і чистоту під час своєї роботи! Вибирайте одноразові рукавички згідно описаних вище характеристик.

Доставка по Україні, Києву швидка і оперативна. Крім рукавичок спеціального призначення, придбайте антисептики, які вкрай важливі для захисту здоров'я, і ​​іншу необхідну продукцію.

Ми гарантуємо якість пропонованої продукції, оскільки працюємо виключно з перевіреними постачальниками. Замовляйте продукцію онлайн або телефонуйте в разі необхідності по вказаному телефону. Замовляючи продукцію у нас вдруге, для вас почне діяти система знижок, що дозволяє заощадити. Подробиці - на сайті компанії в розділі «дисконтна програма».