Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бар'єрний захист для тату машинок


Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 

Знак якості роботи майстра, безпека та повага по відношенню до своєї клієнтської аудиторії визначається використанням бар'єрного захисту тату. Подбайте про чистоту та стерильністі!

Важливість бар'єрного захисту

Незважаючи на те, що сьогодні можна придбати ефективні анестетичні та гігієнічні засоби, татуювання часом викликає певний дискомфорт у клієнта. Щоб цього не сталося, кожен майстер тату повинен, перш за все, подбати про безпекута безболісність процесу.

Нехай татуаж при використанні тату машинки буде радісним та приємним! І на кожному етапі здійснення процедури тату як у майстра, так і клієнта не виникають неприємні емоції.

Зважаючи на можливі непередбачені ситуації через виконувані операції тату важливо використовувати спеціальні одноразові плівки, іменовані бар'єрним захистом. Вони виключать псування устаткування та ймовірність занесення інфекції.

Продукт, що пропонується, необхіден першочергово для того, щоб процес нанесення не був настільки тривожним у плані безпеки. До всього захист нескладно використовувати. А після вживання легко утилізувати.

Якісні машини для тату та бар'єрний захист - це, перш за все, комфорт клієнта. І впевненість у тому, що прямого контакту з обладнанням не буде. Одноразові пакети можна одягати на кліп-корд, спрей-батл або машину тату.

Успіх майстра багато в чому залежатиме від того, чи використовує він продукт, що пропонується. У результаті роботи з нею фахівець із нанесення татуажу виключить контакт із можливою нестерильною поверхнею робочого інструмента.

Більшість клієнтів переживають за стерильність інструментів. Сучасні люди вважають за краще працювати з майстром, який використовує професійний підхід до виконуваної ним роботи. І дбає про чистоту та стерильність обладнання для своїх клієнтів.

Бути затребуваним, означає, йти в ногу з часом. Використання в процесі нанесення тату бар'єрного захисту – це чудова можливість не допустити прямого контакту людини, щоб виключити ймовірність занесення інфекції.

Бар'єрний захист: 5 переваг

Не варто вважати бар'єрний захист надмірністю. Цей засіб допоможе роботі майстра, убезпечивши процес. Для фахівців, які професійно займаються нанесенням tatу малюнка, захист машинки для татуажу - необхідний елемент у процесі роботи.

Захист мінімізує можливе інфекційне проникнення. Сучасний грамотний фахівець обов'язково повинен дотримуватися заходів гігієнічної безпеки. Професіонал не буде нехтувати нововведеннями. Він намагатиметься поліпшити якість виконуваної роботи. І подбати про надійність обладнання для тату.

Таким чином, бар'єрний захист для тату має низку переваг:

  1. Захист машини від пилу та бруду.
  2. Стерильність під час тату-процесу.
  3. Дотримання чистоти на робочому місці.
  4. Виключення можливого поширення інфекцій.
  5. Безпека клієнта та майстра.

Передбачивши безпеку й подбавши про неї, професійний татуювальник зможе зосередитися на малюнку. Попередивши за допомогою бар'єрного захисту для тату ризик можливого зараження, майстер створить максимально комфортні умови.

Опис бар'єрного захисту

Як правило, обладнання для тату досить дороге. І краще убезпечити машину, захистивши усі складові механізму, з якими можливий контакт клієнта. Та й частки фарби можуть потрапити на тату-обладнання.

Виключіть можливість потрапляння фарби на шкіру клієнта! Професійним фахівцям дуже важливо використовувати продукт, що пропонується, щоб подбати про здоров'я свого клієнта.

Захист представлений сьогодні у вигляді зручних пакетів. Захисна плівка, що представляє собою компактний одноразовий пакет, може одягатися на машинку для нанесення тату. Розміри відповідні - трохи більше самого обладнання, щоб робота фахівця була комфортною. І не викликала певних труднощів під час процесу нанесення малюнка.

Захист для кліп-корду тату практично аналогічний. Утилізувати одноразові пакети після використання досить легко. Вони швидко замінюються на нові. І навіть у тому випадку, коли клієнти будуть у один день замовляти невеликі за обсягом tatу, майстру не завдасть особливих труднощів замінити їх на нові.

Дотримуйтесь безпеки, чистоти та санітарних норм! Використання продукту, що пропонується, не викличе труднощів навіть у початківця-татувальника. Машини для тату, кліп-корди і спрей-батл цілком резонно закривати захистом, щоб шкіра клієнта не контактувала безпосередньо із самим обладнанням.

Бар'єрний захист для тату необхіден кожному майстру. Уникайте нестерильності робочого інструмента! І можливих неприємних ситуацій. Акуратність у роботі без великих витрат гарантує чистоту та безпеку татуажу. Такий витратний матеріал обов'язково стане у нагоді не тільки в процесі роботи, але й для зберігання обладнання.

Використовувати пакети для обладнання, кліп-корду і спрей-батла не складе труднощів. Для цього досить протягнути дріт через чохол і під'єднати до обладнання. Створюйте при нанесенні малюнка відчуття чистоти у клієнта! Безпека відвідувача салону або приватного майстра для татуажу дуже важлива для повторного звернення.

Дотримуйтеся санітарних норм! Представлені в нашому інтернет-магазині захисні упаковки заводські. Вони стануть помічником кожного майстра. Допоможуть уникнути можливого зараження. І збережуть обладнання в належному вигляді.

Наш інтернет-магазин пропонує не тільки бар'єрний захист, але й якісне обладнання, набори тату, картриджі для тату, пігменти для татуажу, голки, фартух для тату, індукційні тату машинки, меблі для салону, тримачи, рукавички та багато інших аксесуарів і засобів за найвигіднішими цінами.

Доставка замовленої продукції по місту, області, країні швидка та оперативна. Для доставки в інші регіони можуть залучатися транспортні компанії на розсуд замовника.

Ми піклуємося про надання якісного обладнання і кращих засобів для татуажу. Ставайте нашим клієнтом! Наявність власного складу гарантує постійну доступність і дбайливі умови зберігання великого асортименту продукції.

Пам'ятайте про те, що бар'єрний захист тату - це знак якості роботи майстра, безпека та повага по відношенню до своєї клієнтської аудиторії. Не нехтуйте засобами бар'єрного захисту! Здійснюйте попереджувальні захисні заходи! Нехай ваші клієнти відчувають себе спокійно та впевнено.