Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Захист та дезинфекція


Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Захист та дезинфекція

Захист та дезінфекція перманентного макіяжу.

Профілактика гемоконтактних інфекцій при наданні послуг перманентного макіяжу починається ще на етапі вибору майстром апарату для проведення процедур. Найбільш безпечними є апарати, оснащені змінними гігієнічними модулями з системою попередження попадання пігменту і крові в незамінюванні частини маніпул. Знімні елементи апарату в процесі проведення процедури можуть бути контаміновані кров'ю клієнта, тому повинні піддаватися обробці та застосовувати анестезію.

Дезінфекція та передстерилізаційне очищення на знімних частин апарату для татуажу проводиться, як тільки завершиться процедура. Якщо цей процес відстрочити, біологічні забруднення можуть присохнути.

Перед початком кожного сеансу перманентного макіяжу, а також після його закінчення, майстер зобов'язаний ретельно вимити руки з милом ( на нашому сайті є діючий засіб, зелене мило, яке допоможе вам позбутись всіх залишків та мікробів на руках) і обробити їх шкірним антисептиком. Переважно потрібно застосовувати антисептики, до складу яких входять спирти. Вони більш діючі.

На рахунок виробів, то їх можна стерилізувати як в упакованому вигляді, так і без упаковки, від цього буде залежати термін збереження стерильності. Якщо вироби були простерилізовані без упаковки, то вони будуть вважатися стерильними протягом 1 години після закінчення циклу стерилізації. Робочий стіл , лампу і кліп-корд необхідно обробляти навіть в тому випадку, якщо перед кожною процедурою ви захищаєте їх плівкою.

Також важливо, що оскільки при нанесенні перманентного макіяжу відбувається порушення цілісності шкірних покривів і слизових оболонок клієнта, майстер зобов'язаний працювати в рукавичках. Одну пару рукавичок допускається використовувати виключно для виконання процедури одному клієнту.

Методи обробки перманентного макіяжу

Існує 3 основних метода для обробки перманентного макіяжу. Такі як:

  • Дезінфекція:

(необхідна для швидкого знезараження від збудників захворювань, також для запобігання неконтрольованого розповсюдження інфекції в приміщенні).

  • Передстерилізаційне очищення.

(необхідна для видалення з використовуваних інструментів забруднень, дезінфікуючих засобів та складів, для підвищення ефективності його подальшої стерилізації).

  • Стерилізація.

(необхідна для повного знезараження інструменту).

Де можна замовити антисептичні засоби для перманентного макіяжу?


Не забувайте, що у вас є завжди  можливість придбати антисептичні засоби для татуажу за низькими цінами і доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Наш інтернет-магазин надає найкращу та найнадійнішу продукцію. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо їх перед продажем. Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі товарів на нашому сайті. Замовляйте в нас також лампи-лупи