Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Дезінфекція при татуаже і перманентний макіяж: найкращі засоби і правила


Антисептик для рук OYA
Показано з 1 по 15 із 41 (3 сторінок)
Дезінфекція при татуаже і перманентний макіяж: найкращі засоби і правила

Татуаж і перманентний макіяж – це проникнення у верхні шари шкіри клієнта. Тому дезінфекція/стерилізація – особливо важлива процедура при виконанні будь-якого виду цих косметологічних процедур. При цьому значення має не тільки стерильність інструментів, які використовує майстер при роботі з клієнтами, а й його робочого місця, і навіть всього приміщення. Для цього, за правилами безпеки, використовуються спеціалізовані засоби для дезінфекції найвищої якості. Повний спектр таких засобів від професійних брендів зі світовим ім'ям ви можете купити в нашому інтернет-магазині. А з нашої статті ви дізнаєтеся, як здійснювати дезінфекцію при татуажі і перманентому макіяжі – правильно і за міжнародними стандартами.

Загальні правила безпеки в салонах татуажу і перманентного макіяжу

У кожному салоні, де пропонується будь-які види татуажу і перманентного макіяжу (будь то татуаж губ, татуаж брів, татуаж очей, татуаж кіл під очима, татуаж ореолів грудей, мікроблейдінг брів або навіть видалення татуажу – словом всілякі процедури в цій сфері), має значення чистота і стерильність не тільки робочого місця майстра і, зрозуміло, його інструментів, а й навіть будь-якої поверхні в самому приміщенні салону.

Так, за графіком, передбаченим правилами безпеки, повинно здійснюватися стерильне очищення всього приміщення салону краси. Сюди входить ретельне очищення та дезінфекція підлог, стін, дверей, поверхні крісел, світильників і навіть радіаторів опалення. При цьому до кожного об'єкту в залежності від його значимості для процедури татуажу і перманентного макіяжу висуваються свої вимоги за специфікою засобів для дезінфекції та періодичності прибирання. Які вони?

  1. Поточний графік дезінфекції, тобто дезінфікуюча обробка після прийому кожного клієнта, застосовується до контактних поверхонь – це робоче місце майстра і неодноразових інструментів.
  2. Періодичному графіку дезінфекції, тобто санітарно-гігієнічній обробці за планом під час робочого дня з генеральними прибираннями протягом тижня і місяці, піддається весь кабінет майстра і туалетні кімнати в салоні. Для цього створюється санітарно-гігієнічний план, якому чітко слідують співробітники, що займаються саме цим видом очищення.
  3. Кожні 3 місяці здійснюється генеральне прибирання всього салону, яка включає в себе обробку всіх поверхонь і обладнання.

Для всіх цих видів прибирання використовуються професійні засоби для дезінфекції інструментів татуажу і перманентного макіяжу. Це спеціалізовані антисептичні розчини, які готуються для одноразового застосування.

До того ж для повної безпеки процедур в салоні приміщення регулярно провітрюється протягом дня. А також до нього застосовується кварцування. Це специфічна обробка повітря спеціальною лампою з ультрафіолетовими променями. Така процедура остаточно закріплює результат по знищенню бактерій, вірусів і мікробів. Тому логічно, що в кабінеті для проведення процедур татуажу і перманентного макіяжу повинно бути вікно. Тільки це дозволить проводити повноцінне провітрювання і знезараження приміщення.

Правила татуажу: протипоказання з безпеки

Існують і деякі санітарно-гігієнічні вимоги, які висувають правила протипоказань обстановки в кабінеті майстра татуажу.

Спеціалісти стверджують, що в кабінеті майстра з татуажу не повинно бути нічого зайвого – тільки необхідні для роботи інструменти і поверхні. Бо будь-які предмети можуть стати додатковим фактором появи мікробів. Так, наприклад, не рекомендується навіть прикрашати приміщення кімнатними квітами. Адже «земляне» середовище – це відмінне місце для розмноження мікробів і бактерій.

Перманентний макіяж: стерильність роботи майстра

Робота майстра татуажу і перманентного макіяжу починається з ретельної дезінфекції робочого місця, всіх підручних аксесуарів для татуажу і, власне, навіть його тіла. Кожен день майстер повинен надягати чистий спецодяг. Далі він знімає з рук і шиї прикраси і ретельно обробляє руки спеціальними засобами для дезінфекції. Ця процедура здійснюється до і після прийому кожного клієнта.

Для обслуговування клієнта майстер обов'язково використовує такий набір одноразових аксесуарів для татуажу і перманентного макіяжу: захисна маска і одноразові рукавички. Важливо відзначити, що рукавички майстер може надіти тільки один раз. Навіть якщо під час роботи з одним клієнтом він їх знімає, то наступного разу зобов'язаний надіти нові. Далі перед прийомом кожного нового клієнта майстер кладе на крісло одноразове простирадло. При цьому клієнт перед входом в робочий кабінет майстра також зобов'язаний надіти бахіли і одноразову шапочку.

Наступний етап – дезінфікуюча обробка шкіри клієнта. Для цього застосовуються одноразові серветки, тампони і ватяні палички, які майстер попередньо обробляє професійними антисептичними розчинами.

Правильна дезінфекція тату-інструменту

І, звичайно, найголовніша стерилізація в процедурах татуаж губ, татуаж під очима, татуаж повік і мікроблейдінг – це дезінфекція тату-інструменту. Є ряд аксесуарів інструменту для татуажу і перманентного макіяжу, які використовуються виключно одноразово і повинні розкриватися з упаковки тільки в присутності клієнта. Це голки для татуажу, дюзи для татуажу, картриджі, ковпачки під фарбу, контейнери для пігментів, самі пігменти і маркери. Далі, що стосується самої машинки для татуажу.

Всі незнімні деталі, які не можуть бути одноразовими, піддаються найсильнішій обробці. Для цього застосовуються спеціальні рідкі засоби, які мають повний знезаражуючий ефект. Однак, стовідсоткової стерилізації тату-інструменту це не забезпечить. Тому після кожного застосування тату-інструмент потрібен ще оброблятися в ультразвукової ванні зі спеціальним дезінфікуючим засобом, як мінімум, протягом сорока хвилин. Це повністю очистить інструмент навіть в самих важкодоступних місцях, в тому числі і від механічних, білкових і жирових забруднень. Після цього зберігати тату-інструмент потрібно тільки в спеціальній ультрафіолетовій шафі.

Тільки в такому випадку обладнання для татуажу за європейськими стандартами може вважатися повністю стерильним.

Перманентний макіяж: правила безпеки після процедури

Однак, щоб проведення татуажу очей, губ, брів і так далі, вважалося повністю безпечним і стерильним, воно вимагає і спеціального домашнього дезінфікуючого догляду, який вже буде здійснювати безпосередньо клієнт самостійно. Слід зауважити, що в обов'язки майстра з безпеки також входить докладний інструктаж клієнта в цьому плані, і рекомендація спеціалізованих професійних засобів для здійснення правильного догляду.

Купити засоби для дезінфекції під час татуажу: Київ і Україна

Наш інтернет-магазин турбується про своїх клієнтів і, в першу чергу, нам важлива ваша безпека. Тому ми особливу увагу приділили засобам для дезінфекції під час процедур татуажу, тату і перманентного макіяжу. У наших вибірках ви знайдете великий вибір різних засобів для дезінфекції від перевірених виробників зі світовим ім'ям, якість яких підтверджена міжнародними сертифікатами. Також в нашому магазині ви можете купити спеціалізоване обладнання для очищення і дезінфекції робочих інструментів.