Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бренд TKTX: доступні анестетики для професіоналів тату і татуажу

Доступна ціна і хороша якість в порівнянні з більш дорогими аналогами – саме такий девіз бренду TKTX. Торгова марка TKTX спеціалізується на виробництві знеболюючих засобів для проведення різних косметологічних процедур. Однак головний напрямок виробництва компанії – це високоякісні анестетики для тату і перманентного макіяжу.

TKTX: історія і проблеми бренду

TKTX заснований кілька років тому в Тайвані – автономному острові, який відноситься до Китайської Народної Республіки. Бренд не може іменуватися легендою в своєму сегменті, однак уже встиг стати своєрідною зіркою в своїй галузі естетичної косметології. А все завдяки рідкісному поєднанню: ціна і якість.

Однак, на просторах Інтернету ви можете знайти не тільки позитивні відгуки про роботу на продукції цієї торгової марки. Це аж ніяк не означає, що доступність товарів TKTX має зворотний бік у вигляді нестабільного якості. Саме завдяки якісності своєї продукції в поєднанні з демократичною ціною анестетичні креми TKTX відрізняються особливою затребуваністю на світовому ринку. Тому продукція TKTX стала чи не найбільшою підроблюваною в своєму сегменті. Нехитра упаковка, в якій ви знаходите якісний крем – ще одна особливість бренду TKTX, яка стала відмінною прийомом для шахраїв. TKTX підробляють навіть на його батьківщині в Тайвані та Китаї, пропонуючи різним експортерам свої товари як оригіналу.

Купити справжню продукцію TKTX: Київ і Україна

В силу всіх цих факторів купувати анестетики від TKTX варто тільки у ліцензованих продавців. Офіційним представником і експортером TKTX в Україні є наш інтернет-магазин.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)