Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бренд Softap: безпека і надійність в перманентному макіяжі

Безумовно, всі поважаючу себе татуажні торгові марки виробляють безпечні засоби для мікроблейдінгу, татуажу та перманентного макіяжу. Але саме для компанії Softap універсальна безпека – це головний принцип. У чому полягає це поняття на практиці знаменитої торгової марки?

Softap: історія створення та місія бренду

Компанія Softap або ж Софтап має тривалу історію і, по праву, вважається одним із першопрохідців в області татуажу і перманентного макіяжу на світовому ринку. Вона була заснована в 1988-му році в Сполучених Штатах Америки. А значить на даний момент відзначає своє 31-річчя. Це дуже пристойний термін стабільних продажів для такої молодої галузі індустрії краси – як перманентна косметологія.

Головна спеціалізація Softap – це виробництво пігментів для перманентного макіяжу. Тому саме в цьому сегменті товарів для татуажу вона постійно шліфує свої досягнення, виводячи їх на передовий всесвітній рівень. Найновіші формули пігментів розробляються саме в лабораторіях компанії Softap.

У чому ж суть головного принципу Softap і чому він збирає схвальні відгуки від майстрів усього світу і до цього дня? А в тому, що в лінійках пігментів для татуажу представлені натуральні відтінки абсолютно для людей всіх рас і національностей. А у кожного жителя нашої планети не тільки свої особливості в кольорі шкіри, а й в її природній чутливості, і сприйнятливості, і в реакції на зовнішні подразники.

Купити продукцію Softap: Київ і Україна

Наш інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з компанією Softap, тому ми офіційно представляємо продукцію бренду в Україні. А це, в першу чергу, означає, що ціна на товари Softap вас приємно здивує.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)