Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Пігменти WizArt


Показано з 1 по 15 із 89 (6 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 

Купити пігменти WizArt для перманентного макіяжу

Вибираючи пігменти для виконання традиційного тату або перманентного макіяжу, потрібно розуміти, що низькопробні фарби не тільки знижують якість роботи, але можуть бути ще й дуже шкідливими для людини. При цьому страждає перенесення кольорів, бачимо, як знижується насиченість кольору в ході тату, з'являються небажані відтінки. У такому випадку варто віддавати перевагу надійним виробникам. У категорії брендової продукції можна виділити WizArt пігменти, які встигли завоювати популярність на міжнародному ринку. В чому секрет?

Виробництво всієї продукції виконується у відповідності з усіма галузевими стандартами, гарантуючи якість пігментів для тату. В цей же час бюджетні зразки позбавлені всіх переваг, бо всі є у WizArt Organic. Відгуки про пігменти Візарт ви можете подивитись на нашому інтернет-магазині. Також купити пігменти WizArt можна в нас!


Відгуки про пігменти WizArt


Пігменти Візарт щільні, густі, глибокі по насиченості кольору, мінімум втрати кольору після загоєння, дуже стійкі, підійдуть як для професіоналів так і для новачків.

На бровах втрата кольору 10- 20%, прекрасно працюють в волосковій техніці, фарба не пливе. Кольори темніше ніж в контейнері.

На губах втрата кольору до 20%, кольори змішуються між собою для отримання більшої гами . Абрикосовий, карамельний, нейтрально - рожевий можна використовувати як основу для темних пігментів. Оранжевий додають в холодні кольори і використовується для виправлення синіх, сірих, фіолетових відтінків. Камуфляжна палітра підходить для роботи з дефектами шкіри, шрамами.

Пігменти добре передають колір, адже максимальна втрата відтінку становить всього 10% -20%, що для товарів даної категорії є цілком значущим результатом. У порівнянні з іншими аналогами, тату з яких можуть втрачати колір на всі 45%, ідея замовити пігмент від WizArt буде мудрим рішенням. Крім цього при створенні пігментів використані синтетичні барвники, які мають виключно високу якість. Яскравим доказом цього служить використання тих же барвників в харчовій і фармацевтичній промисловості. Також перманентна пігмент входить в шкіру рівнмірно. Це ще одна перевага вибору конкретно такого пігменту, тому він все частіше використовується в різноманітних тату-салонах.

Загалом, пігменти Візарт дуже стійкі і легко загоюються. Свою знаменну якість і стійкість кольору вони заслужили завдяки використанню в своєму складі фарбувальних мінеральних елементів в сукупності з синтезованими органічними речовинами.


Як обрати пігмент для татуажу?Завдання вибору пігменту для роботи, з урахуванням всіх його особливостей, властивостей і характеристик - є не легкою для будь-якого майстра. Додайте до цього індивідуальні особливості шкіри, її тип і тон, а так само побажання і очікування клієнта. Завдання індивідуального підбору пігменту для кожного окремого суб'єкта з урахуванням пігментується області та обраної техніки стає складним рівнянням з безлічі складових. Спробуємо вирішити його.

Розглянемо декілька основних позицій:

  1. Вимоги до пігментів.

  2. Склад пігментів.

  3. Властивості і характеристика пігментів для татуажу.

  4. Колір пігментів.


Вимоги до пігментів:


Пігмент тісно взаємодіє з людським організмом і тому головна вимога, що пред'являється до подібних продуктів в косметології - його безпеку для здоров'я людини. Природно, бувають дуже рідкісні випадки індивідуальної непереносимості продукту. Тому виробники будь-яких барвників рекомендують людям схильним до підвищеної чутливості зробити попередній алергії тест.

Для того, щоб відповідати поставленому завданню в перманентному макіяжі, пігмент повинен бути стабільним, не розчиняється у воді, жирах та інших органічних рідинах.

Пігмент після імплантації лежить досить близько до поверхні шкіри, а значить він активно взаємодіє не тільки з організмом, але і з навколишнім середовищем. Важливою вимогою до його властивостей є його стійкість до ультрафіолету і температури.


Склад пігментів:


Пігменти різних фірм виробників, безумовно, відрізняються один від одного, але узагальнено можна сказати, що їх склад ідентичний.

Практично всі пігменти складаються з барвника і сполучної речовини (води, спирту, гліцерину та інших допоміжних в-в). Як правило, пігменти відрізняються не складовими частинами, а їх пропорціями. Природно, головним інгредієнтом пігменту є барвник. Як правило це синтетичний неорганічний барвник, синтетичний органічний або суміш того й іншого.

Синтетичний неорганічний пігмент являє собою тверді частинки нерозчинних сполук солей металу, основні з яких: оксиди заліза, діоксид титану. Менш приємним: оксид хрому, ультрамарин, залозистий ферроцианид, марганець і т.п. Ці барвники, як правило, щільні, досить стійкі, не яскраві, матові, добре переносять вплив зовнішніх чинників, але мають не дуже велику колірну палітру. Синтетично органічні нерозчинні пігменти отримують шляхом осадження розчинного барвника на солі алюмінію, кальцію або барію, таким чином стабілізуючи їх. Ці барвники більш яскраві, прозорі, менш стійкі але мають широку кольорову гаму.

У свою чергу з'єднання неорганічних і органічних барвників покращують характеристики пігменту: підвищують стійкість, перешкоджають швидкому виведенню пігменту, розширюють колірну гамму і дають велику щільність і яскравість.


Властивості і характеристика пігментів для татуажу:


При виборі пігменту для роботи татуажу особливо мають цікавити такі властивості як:

  • Щільність / покриває здатність;

  • Яскравість (втрата кольору після загоєння);

  • Стійкість (втрата кольору з часом);

  • Зміна кольору з часом.


Певні якості і характеристики які впливають на властивості пігментів.


Пігменти можуть відрізнятися дисперсністю барвника. Природно, чим більше фарбувальний порошок, тим складніше і довше він виводиться організмом людини, щільніше лягає  і, отже, може виглядати яскравіше, ніж дрібнодисперсний пігмент Щільність, яскравість і стійкість пігменту залежить так само від кількості барвника в рідкому в-ве. Чим більше його концентрація, тим пігмент буде щільніше і яскравіше, чим менше - тим прозоріше і світліше.

Не варто приділяти більше значення консистенції пігменту. Вона не є визначальною характеристикою, будь-яких властивостей. І густий і рідкий пігмент може бути як щільним і яскравим, так і світлим і прозорим. Склад фарбувального в-ва (неорганічний, синтетичний органічний або їх комбінація) визначає не тільки стійкість і щільність пігменту, але і зміна кольору з часом.

Візуально ми не можемо визначити такі властивості пігменту як: втрата яскравості після загоєння, стійкість пігменту з часом. Цю інформацію нам може уявити виробник пігментів або ми отримуємо її дослідним шляхом. Іноді візуально (або завдяки опису пігменту на етикетці) ми можемо визначити щільність / покриваність пігменту з часом.


Колір пігментів


Колір пігменту залежить від складу барвника. До недавнього часу в пігментах для перманентного макіяжу використовували оксиди заліза: червоний, чорний, жовтий і діоксид титану: білий. Комбінація цих барвників в різних пропорціях дають різні кольори і відтінки. Природно для збагачення колірної гами використовували і інші неорганічні і органічні пігменти, але, як правило, в меншій кількості, і не всі виробники.

Самі фарбувальні порошки мають різну структуру і деякі є більш стабільними по відношенню до інших. Найстабільнішим вважають білий діоксид титану, наступний - червоний оксид заліза, потім чорний, і менш стійким є жовтий колір. Стабільність інших барвників, особливо органічних, залежить від їх хімічної структури. Вони, як правило, менш стабільні неорганічних, але іноді можуть посилювати їх стабільність і щільність.

Переважна кількість одного барвника (особливо стабільного) в складі пігменту, визначає, який колір з часом може виявитися більшою мірою. Найчастіше зміни з часом схильні коричневі пігменти для брів.


Чому WizArt?


Особливості пігментів для перманентного макіяжу WizArt Organic

 

Перш ніж купувати пігменти WizArt Organic для перманентного макіяжу, потрібно ознайомитися з ключовими особливостями продукції, оцінити її переваги. Професійні майстри гідних тату-салонів рекомендують цей продукт, а це вже показник. Крім того, на відміну від дешевих фарб, зразки ВізАрт Органік мають якісні відмінності.

При виконанні татуажу, не відбувається втрата відтінку. Недорогі аналоги допускають втрату в кольорі на 45%, а це істотно знижує якість роботи. Прекрасним рішенням стане покупка пігментів від WizArt. Їх матеріали можуть похвалитися відмінною передачею кольору, а втрати насиченості складають не більше 10-20%. Застосування синтетичних барвників покращує характеристики пігменту. Ті ж барвники широко використовуються при виробництві харчових продуктів та фармакологічних засобів.

Навіть якщо майстер буде талановитим, досвідченим і відповідальним, використання неякісних пігментів знижує естетичність виконаного тату. Ідея купити WizArt повністю себе виправдовує. Контури татуювання виходять чіткими, рівними і добре візуалізуються. Змішувати пігменти Візарт можна.

Головна особливість сучасних перманентних тату - це натуральність, природні відтінки, легка фактура, ніякої перевантаженості образу. Саме тому пігменти для татуажу WizArt Organic представлені легкими кольорами та пудровими фактурами. Брови і губи будуть виглядати чудово та натурально. Сучасні модні і впевнені в собі дівчата бажають підкреслити достоїнства своєї зовнішності, а можливо навіть трошки її підправити. Легкий штрих ніколи не завадить і буде виглядати органічно. Представницям прекрасної статі хочеться подобатися чоловікам, ловити їх зацікавлені і захоплені погляди. Завжди виглядати доглянуто і свіжо допоможуть пігменти для перманенту Візард. Оптимальна щільність матеріалу дозволяє майстру зробити тату більш ефектним, крім того, доводиться робити менше проходів для насиченого кольору. У палітрі фарб для татуажу немає важких відтінків, тільки легкі і ніжні фарби, подібно акварелі.


Як правильно вибрати колір?


Нанесіть крапельку пігменту на білий аркуш паперу і розітріть, тоді колір проявить себе. Світові майстри тату і майстри татуажу визначили палетку пігментів для перманентного макіяжу WizArt. Якщо вас зацікавила продукція заявленого бренду, то замовити пігменти можна в будь-який зручний для вас час, зателефонувавши за вказаними телефонами на сайті.


Застосовувати пігменти WizArt дуже легко

 

Що ж стосується технології нанесення і області використання пігментів, то вони нічим не відрізняються від традиційних продуктів для тату. При виконанні перманентного макіяжу важливо дотримуватися чистоти відтінку, гратись з кольорами. Щоб розбавити яскравий колір, додайте до нього краплю чистої води. Наносять пігмент виключно на суху шкіру. Не варто переживати, якщо відразу фарби виглядають блякло, через 10 хвилин пігмент себе проявить і малюнок придбає соковиті тони. Якість продукції WizArt Organic безперечна, тому і користується популярністю у всьому світі.


WizArt Organic та Strong чим відрізняються?


Пігменти WizArt серія ORGANIC

Унікальні пігменти нового покоління! До складу входять високоякісні синтетичні органічні барвники використовуються не тільки в косметиці, а й у фармацевтичній і харчовій промисловості. Речовина, що пов'язує (основа) в даних пігментах має принципово нову формулу, що дозволяє барвнику розподілятися в шкірі рівномірно і однорідно. Пігменти дуже передбачувані, втрата кольору після загоєння - мінімальна, не більше 30%. Кольори стабільні, вони не змінюють відтінок в шкірі, а через 2,5 - 3 роки зникають безслідно!

Особливості в роботі: після видалення пігменту вологим спонжем або серветкою, шкіру рекомендується протирати насухо і повторно наносити пігмент тільки на суху шкіру. На початку роботи колір пігменту в шкірі може виглядати світлим, але через 10-15 хвилин ставати темніше. Для зниження інтенсивності кольору, пігменти можна розбавляти очищеною водою.

Пігменти WizArt STRONG

Пігменти WizArt з США, упаковка 10мл. За консистенцією кожен колір пігменту може відрізнятись, в міру рідкі, на гліцеринової-спиртовій основі. Мають високу концентрацію барвника мінерального в-ва в сукупності з синтезованою органікою, що, в результаті, робить пігмент дуже покривним, дає щільний і однорідний прокрас. Втрата кольору після загоєння незначна, не більше 30%. Завдяки унікальному складу тривалий час залишаються в шкірі, від трьох років і більше.Основні відмінності


Візарт Organic.

Насиченість кольору: М'які, пудрові, акварельні кольори;

Стійкість: 2-3 роки;

Призначення: Перманентний макіяж.

Візарт Strong.

Насиченість кольору: Насичені, помадні кольори;

Стійкість: 3,5-5 років;

Призначення: Татуаж, Мікроблейдінг.


Отже, у вас завжди є можливість придбати пігменти WizArt для перманентного макіяжу за низькими цінами і з безкоштовною доставкою по всій країні в нашому інтернет-магазині. Або можете забрати товар самі в місті Київ, Україна. Наш інтернет-магазин надає найкращу та найнадійнішу продукцію. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо їх перед продажем. Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі товарів на нашому сайті. Замовляйте в нас!