Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Пігменти WizArt: безпека і чіткість татуажу і перманентного макіяжу


Показано з 1 по 15 із 109 (8 сторінок)

Пігменти WizArt для татуажу і перманентного макіяжу – це нове слово в естетичній косметології. Новизна і достоїнства полягають в унікальному складі пігментів Візарт. Завдяки йому вони можуть зробити ваш перманентний макіяж приємним і безпроблемним. Чому? Візарт пігменти забезпечують рівномірний розподіл в клітинах шкіри, передбачуваний ефект, швидке загоєння, а найголовніше – абсолютно безслідне зникнення з обличчя через 3 роки! Купити пігменти WizArt в Києві і Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми – офіційний WizArt дистриб'ютор.

Пігменти WizArt для перманентного макіяжу: склад продуктів

Всі ці ексклюзивні і дуже важливі для професіоналів якості WizArt пігментів забезпечує їх інноваційний склад.

З чого складається Візарт пігмент для перманентного макіяжу та татуажу? Візарт пігменти – це основа (речовина), розроблена за новою ексклюзивною формулою, плюс органічні барвники синтетичного походження. Фахівці і вчені-хіміки в усьому світі цілком заслужено називають їх «фарби для татуажу нового покоління». Це забезпечує суттєві переваги для створення гарного перманентного макіяжу та татуажу.

Переваги складу пігментів WizArt

  1. Синтетичні фарби найвищої якості. На користь їх повної медичної безпеки для організму людини залізно свідчить те, що такі ж барвники застосовуються у фармацевтиці та харчовій промисловості.
  2. Кінцевий результат тату і перманентного макіяжу на пігментах Візарт – це супер чітка, рівна і чітка «картинка». Всі контури, лінії на губах, бровах, повіках і зображення на тілі будуть ідеальними. Тому в усьому світі пігменти Візарт широко використовуються для нанесення татуювань, для мікроблейдінга і всілякого перманентного макіяжу.

Переваги пігментів WizArt для роботи в салонах

  1. Однорідний розподіл в шкірі клієнта під час нанесення.
  2. Передбачуваність пігментів Візарт полягає в тому, що після загоєння шкіри ви отримаєте абсолютно прогнозований результат. Колір після нанесення втрачається мінімально – фарби на шкірі тьмяніють максимум на 30 відсотків. А під час «носіння» татуаж WizArt абсолютно не змінює свій колір навіть в найменших відтінках.
  3. І найприємніше – після закінчення терміну татуажу Візарт пігменти не доставлять вам ніяких прикрих клопотів у вигляді неестетичних вицвілих залишків на шкірі. Тому що через два з половиною–три роки після проведення Візарт татуажу – все просто зникне без будь-яких слідів на шкірі. Це щось на зразок ефекту змивання макіяжу. Відмінність лише в тому, що носили ви такий мейк роками.

Пігменти WizArt оrganic і пігменти WizArt Strong: особливості роботи

Компанія WizArt піклується про майстрів, які працюють з їхньою продукцією. Тому навіть пропонує зручний алгоритм для роботи з пігментами WizArt Оrganic і WizArt Strong.

Все для роботи з пігментами WizArt – головні рекомендації від виробника:

  • пігменти WizArt можна розводити водою для того, щоб домогтися більш легкого і ніжного кольору, а також для створення тонів потрібної саме вам інтенсивності;
  • на початку нанесення пігментів WizArt на шкіру їх відтінок може бути трохи світлішим за очікуваний – справжній колір проявитися максимум через 15 хвилин після початку роботи;
  • після завершення роботи з нанесення татуажу і перманентного макіяжу на пігментах WizArt шкіру клієнта потрібно протерти вологою серветкою або спонжем;
  • для повторного нанесення пігментів потрібно дочекатися повного висихання шкіри клієнта – пігменти для татуажу WizArt правильно працюють тільки тоді, коли наносяться на абсолютно суху шкіру.

Купити пігменти Візарт для перманентного макіяжу та татуажу в Києві й Україні

Для того, щоб купити Візарт пігменти і бути впевненими в їх належній якості і безпеці, слід скористатися послугами нашого інтернет-магазину. Ми – офіційний представник компанії WizArt в Україні. На підтвердження своїх слів і якості наших товарів, з радістю, надамо вам відповідні сертифікати якості міжнародного зразка.

Але не тільки в цьому ми дбаємо про наших клієнтів. На нашому сайті – проста і гранично зручна система підбору потрібних товарів. А також широка палітра відтінків Візарт пігментів. У нас ви знайдете все для ідеального татуажу в будь-яких кольорах для клієнтів будь-яких рас і національностей з будь-якими вимогами і особливостями: wizart organic dark, wizart organic blond, wizart organiccedar, wizart organic brunette, wizart organic carbon, wizart organic black, wizart organic barbie і багато інших.