Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Пігменти Purebeau: німецька якість татуажу в Україні


Показано з 1 по 15 із 35 (3 сторінок)

Німеччина на світовому ринку зарекомендувала себе як найнадійніший і найякісніший виробник будь-яких товарів: від автомобілів до сантехніки. Звичайно, не відстає ця країна і в індустрії краси, особливо, що стосується косметології. Пігменти для татуажу Purebeau – це витратні матеріали для татуажу, які як раз можуть послужити відмінним прикладом стовідсоткової німецької якості в сфері мікроблейдінгу і перманентного макіяжу.

Пігмент Purebeau для перманентного макіяжу: історія бренду

Компанія Purebeau була заснована в Німеччині в кінці 90-х років. Так, вона і до цього дня міцно тримає свої позиції на косметологічних ринках не тільки Європи, а й Сполучених Штатів Америки. Вихід на ринки США – велика рідкість для європейських торгових марок в індустрії краси. Рurebeau – німецька професійна якість пігментів для татуажу, яке підкорює весь світ.

Без зайвих передмов, оповідань про легенди бренду і красиво виведених на словах концепцій, Пьюбо поставляє своїм споживачам стабільно якісний товар, який відповідає останнім віянням в сфері краси та технологічних досягнень у світі. Розробки компанії Рurebeau говорять самі за себе. Тому найкраща похвала і аргументи на користь вибору пігментів для татуажу Purebeau – це чітка витримка з інструкції та складу цієї продукції.

Purebeau пігмент для татуажу: склад продукту

Якщо говорити про склад Purebeau пігментів для мікроблейдінгу, то він ґрунтується на мінеральних органічних складових.

У відсотковому співвідношенні це виглядає так:

 • пропілен гліколь – 25–32 відсотків,
 • гліцерин – 17–20 відсотків,
 • ізопропіловий спирт – 15–25 відсотків,
 • сорбіт – 2–3,5 відсотків,
 • аква дест – 3 – 5 відсотків,
 • натрій хлорид – 1–1,5 відсотків.

Purebeau пігменти для перманентного макіяжу: головні характеристики

 • Текстура пігментів для татуажу Purebeau – кремово-сорбітолова. Це абсолютна новинка, яку створила академія Purebeau для підтримки природної краси. Її співробітники ексклюзивно розробили таку унікальну текстуру. Жоден із брендів на сьогоднішній день не пропонує нічого подібного для професіоналів. Чим же хороша така текстура? Вона забезпечує супер надійну фіксацію пігменту Purebeau в шарах епідермісу. Але це ще не все: в результаті після загоєння клієнт отримує максимально натуральний ефект від перманентного макіяжу. Виходить не те що легкий макіяж, а просто натуральна краса, тільки незрозумілим чином підкреслена і увиразнена.
 • До того ж така текстура відрізняється ще й щільністю, і в'язкістю – що забезпечує найбільш економічне витрачання продуктів під час процедури татуажу для повік, для брів, для губ і інших видів перманентного макіяжу. Виробник навіть надає чіткі дані по витратах: упаковки пігменту Purebeau ємністю в десять мілілітрів вистачає для проведення близько тридцяти процедур.
 • При використанні пігменту Purebeau на сто відсотків виключені будь-які алергічні реакції у ваших клієнтів. Компанія це юридично гарантує.
 • Purebeau пігменти для татуажу в роботі поводяться стабільно:  не розтікаються, що не розбризкуються і не сохнуть. До того ж ви можете бути впевнені в тому, що він збережеться в первозданному вигляді протягом усього терміну придатності, зазначеному на упаковці – пігменти Purebeau не випаровуються під час тривалого зберігання.
 • Багато майстрів перманентного макіяжу часто стикалися з тим, що пігмент під час нанесення, загоєння і після нього схильний дещо змінювати свій колір у відтінках. З пігментами для перманентного макіяжу Purebeau такого не трапляється. Вони не схильні розкладатися по градієнту після потрапляння у верхні шари шкіри. Вони дають стовідсотково передбачений результат. А також проявляють абсолютну стійкість до знебарвлення.
 • Що дуже важливо для клієнтів, які хочуть зробити собі перманентний макіяж, але бояться його наслідків у вигляді «довічних» залишків пігменту в шкірі. Пігмент для татуажу Purebeau не залишає після себе некрасивих слідів. Ви просто «носитимете» перманентний макіяж Purebeau протягом двох років, а потім він природним шляхом самостійно виводиться з організму. При цьому знову-таки татуаж Purebeau не переходитиме в інші кольори – через 2 роки він просто природно починає втрачати свою яскравість, поки що не зійде остаточно. Якщо на вас від початку був Рurebeau brazilliant black – він таким і залишиться, поки не зникне без сліду. Так що вибираючи собі майстра для татуажу, зверніть увагу і на вибір пігменту – просто шукайте того, хто вважає за краще засоби для перманентного макіяжу Purebeau.