Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Пігменти Рerma Вlend – ідеальний органічний перманентний макіяж


Показано з 1 по 15 із 72 (5 сторінок)

Пігменти Пермабленд – це відмінна альтернатива фарбам для перманентного макіяжу та татуажу. Чому? Тому що Рerma Вlend пігменти – це нове покоління фарбувальних засобів в естетичній косметології. Від фарб їх відрізняє екологічність і абсолютна медична безпека. Фарбувальні склади цього американського бренду давно вже стали провідним засобом для перманентного макіяжу та татуажу серед професіоналів усього світу. У нашому магазині ви можете купити пігменти Пермабленд, підтверджені міжнародними сертифікатами якості. У нас є все для татуажу Рerma Вlend і для роботи найкращих майстрів перманентного макіяжу!

Perma Blend: історія бренду

Рerma Вlend – дочірня бренд–лінійка від світового косметологічного «монстра» «World Famous Ink». Ця компанія відома виробництвом пігментів для тату.

5 років тому «World Famous Ink», лідер світового ринку в своїй сфері, почала розробку бренду, який би спеціалізувався саме на пігментах для перманентного макіяжу. Так у майстрів і з'явився незамінний тепер Perma Blend. В основі створення цієї продукції лежить ідея інтеграції органічних пігментів в засоби для перманентного макіяжу. Після проведення наукових досліджень і кропітких розробок з'явилися, можна сказати, революційні пігменти для брів, для повік, для губ, для мікроблейдінга, а також інструменти для коректної роботи з ними – Perma Blend. У чому полягає їх революційність? Тату–пігменти PermaBlend – це антиалергенні яскраві фарби для татуажу з високою концентрацією кольору, що сприяють швидкому загоєнню шкіри після нанесення перманентного макіяжу.

Чим вони відрізняються від своїх попередників? Пігменти Пермабленд не містять домішок ароматичних амінів і важких металів. Крім своєї екологічності, пігменти цієї інноваційної лінійки, відрізняються ще і стійкістю. Пігменти Пермабленд практично не піддаються впливу зовнішніх факторів, тому навіть з часом не руйнуються в клітинах вашої шкіри і не вицвітають.

Звичайно, завдяки своїй якості марка Рerma Вlend швидко стала лідером люкс–сегмента засобів для татуажу очей, губ, аури грудей, а також інших всіляких видів перманентного макіяжу. Однак така її «якісна елітарність» не відображається на ціні. Пігменти PermaBlend революційні ще й тому що довели: преміум засоби для татуажу не зобов'язані коштувати нечуваних грошей. PermaBlend – інноваційний американський бренд елітної якості і з демократичною ціною.

Особливості пігментів Рerma Вlend для перманентного макіяжу

Якщо ми заглибимося у вивчення складу пігментів Рerma Вlend (що дуже важливо для професіоналів), то виявимо такі обов'язкові показники якісного продукту.


Фарба Рerma Вlend – головні характеристик:

  • однорідність барвника;
  • гомогенність найдрібніших частинок пігменту;
  • стійкість до ультрафіолетових променів, з якою б силою сонце після «макіяжу Perma Blend» на вас не впливало.

Пігменти Пермабленд для татуажу: абсолютна безпека

Розібралися з тим, що є в складі пігментів для татуажу Рerma Вlend – йдемо далі. А чого в них немає? В пігментах Рerma Вlend немає канцерогенних елементів та токсинів.

До того ж, що особливо важливо для борців за екологічність і справедливість світу: тестування цієї продукції не проводяться на тваринах. Так, що використовуючи Рerma Вlend можете бути впевнені – жоден кролик і жодна мишка не постраждали в ім'я вашої краси. Поважаючий себе бренд Рerma Вlend стежить навіть за стерильністю упаковки.

Пігменти Perma Blend: етапи виробництва

Як виробникам вдається досягти такої ідеальності пігментів Perma Blend? Весь процес виготовлення цих інноваційних барвників проходить в чотири основні етапи.

  1. Мікронізація. Під час цього етапу всі складові пігментів ретельно подрібнюються.
  2. Дісперізація – один з найбільш кропітких і важливих процесів. Він полягає у відборі і розфасовці мікрочастинок одного розміру. Саме ця «однорозмірність» забезпечує однорідність пігменту Perma Blend і його стійкість «перед обличчям» зовнішніх дратівливих чинників.
  3. Гомогенізація – це процес, який забезпечує стійкість вихідної фракції пігментів. За допомогою гомогенізації вони не розшаровуються.
  4. Вакуумна стабілізація – фінальний процес шліфування, стабілізації і закріплення щільності пігменту. Завдяки цьому етапу фарбувальні склади розширюються – таким чином і збільшується колірна гамма продукту.

Permanent від Пермабленд: унікальність відтінків

Ми вже звертали вашу увагу на багатство палітри відтінків пігментів Пермабленд – це неймовірно широкі лінійки кольорів зі всілякими варіаціями тонів. У нас ви можете купити Рerma Вlend пігменти в найширшому спектрі його відтінків: Рerma Вlend blac kish, Рerma Вlend bazooka, Рerma Вlend ash, Рerma Вlend double, Рerma Вlend espresso, Рerma Вlend apricot, Рerma Вlend amber, Рerma Вlend chocolate, Вlend blackish brown, pink Рerma Вlend і багато інших.

Однак, у Рerma Вlend є в цьому контексті ще одна дуже важлива унікальна перевага. Правильне змішування пігментів цього виробника дозволяє майстрам перманентного макіяжу досягати дійсно натуральних відтінків. Тобто після татуажу Perma Blend, скажімо, ваші губи, очі і брови просто стануть яскравіше, виразніше і красивіше. Але «неозброєним» оком косметологічне втручання не буде помітним. Це дуже цінно для дівчат, які віддають перевагу природності, однак бажаючим вишукано підкреслити свої природні дані і зробити свою красу ще яскравіше.

Чому пігменти Рerma Вlend вибирають професіонали?

Що головне для хорошого майстра перманентного макіяжу? Це, звичайно ж, щасливий клієнт задоволений результатом.

Серед професіоналів, які використовують у своїй практиці PermaBlend, найважливішим достоїнством продукції цього бренду вважається те, що колір «в житті» залишається точно таким же яскравим, соковитим і насиченим, як і при нанесенні. Тобто клієнт може абсолютно не переживати про кінцевий результат перманентного макіяжу і, так би мовити, відразу побачити, наскільки зміняться його очі, губи і брови – вже під час процедури.

Крім того, майстри татуажу серед переваг пігментів Рerma Вlend відзначають простоту нанесення цієї продукції – пігменти лягають чітко, швидко і красиво.

Ще одна з найпоширеніших проблем перманентного татуажу – з часом «носіння» теплі коричневі тони нібито злазять, і на обличчі у людини залишається замість, наприклад, натурального бежевого контуру неприємний червонуватий відтінок. Так ось з пігментами Perma Blend такого не відбувається. До того ж в їх лінійці є всілякі відтінки коричневого, в тому числі і натуральні, і по–справжньому темні, і теплі тони. Ще один вагомий плюс пігментів PermaBlend для клієнтів – після татуажу для губ на засобах цієї марки не з'являється білий наліт.

Урешті-решт, роблячи перманентний макіяж на продуктах Perma Blend вам навіть не знадобиться корекція. А всі ми знаємо, що після кожної корекції кінцевий результат вже не може бути настільки розкішним, як після першого перманенту.

Пігменти Рerma Вlend в Україні і Києві

Така якісна і популярна у всьому світі продукція, як органічні пігменти Рerma Вlend – звичайно, знаходиться в групі ризику в плані підробок і неякісних аналогів. Ми звертаємо вашу увагу на те, що технології виробництва пігментів Perma Blend інноваційні, а тому абсолютно ексклюзивні. Над створенням цієї спеціальної «природної» лінійки фарбувальних засобів для татуажу і перманентного макіяжу працювали кращі вчені Америки. Тому використання будь-якої несертифікованої продукції не тільки не дасть очікуваного ідеального результату рermanent від Пермабленд, але і може бути небезпечним для вашого здоров'я і краси вашої шкіри.

Наш магазин – офіційний представник і реалізатор пігментів Рerma Вlend в Україні. Тому тільки у нас ви можете купити дійсно якісні пігменти Perma Blend, що ми з радістю підтверджуємо документально – надаючи вам сертифікат якості товару міжнародного зразка.

А зробити покупку на нашому сайті – простіше простого. Ми подбали про зручний класифікатор, який розподіляє всі пігменти за необхідними фільтрами – так в режимі «швидкий перегляд» ви зможете знайти для себе потрібний тон і об’єм всього за кілька хвилин. Також ми надаємо своїм клієнтам можливість різної оплати і можливість вибору доставки товару. Всі подробиці ви знайдете у відповідних розділах сайту.