Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Пігменти Nouveau Contour: класика європейського татуажу


Показано з 1 по 15 із 66 (5 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 

Компанія Nouveau Contour може вважатися справжнім європейським мастодонтом в області татуажу, перманентного макіяжу та мікроблейдінгу. Це один з найголовніших брендів Європи в означеній галузі. Nouveau Contour випускає не тільки пігменти для татуажу різних видів, але також і пропонує все для проведення процедур мікропігментування. Будь – які аксесуари для перманентного макіяжу ви можете придбати в асортименті цієї марки, будучи впевненими в абсолютній точності її роботи по всіх фронтах.

Пігменти Новеа Контур: історія бренду

Nouveau Contour – це провідний бренд в Європі зі створення пігментів для перманентного макіяжу, а також всього обладнання для татуажу. Головний офіс компанії знаходиться в країні її заснування – в Нідерландах. Сьогодні Nouveau Contour офіційно реалізовує свою продукцію в двадцяти п'яти країнах світу. Маркетологи відзначають, що абсолютно в кожній і з них бренд є лідером свого сегменту.

Почавши лінію спеціалізації на мікропігментаціі тільки в 1993-му році, Nouveau Contour швидко завоювала позиції і стала провідним фахівцем у своїй галузі. Головна концепція бренду – ідея готового бізнесу повного циклу. Так, Nouveau Contour – це не тільки пігменти для мікроблейдінгу, голки для татуажу і машинки для перманентного макіяжу, а й спеціальні курси з навчання ексклюзивних фахівців Nouveau Contour у всьому світі. Особливо важливо і приємно те, що апарати Nouveau Contour ні в чому не поступаються за якістю пігментів для татуажу Nouveau Contour. Зазвичай торгова марка виділяє один пріоритет в своєму виробництві, тоді як інші стають допоміжними і дещо відстають від аналогів конкурентів. Але вузька спеціалізація – не для Nouveau Contour. Ця компанія вибирає універсальність і доводить її до досконалості у всіх напрямках. До того ж на своїй практиці Новеа Контур демонструє перевагу саме такого підходу. Створити завершений перманентний макіяж і будь-який татуаж тільки за допомогою продукції Нове Контур з навчанням в Новеа Контур – ось кращий секрет досконалості в даній галузі.

Компанія Nouveau Contour – це не тільки високотехнологічний бренд, а ціла індустрія інновацій і знань. Чому Nouveau Contour визнають лідером в сфері перманентного макіяжу? Багато в чому фахівці цієї компанії були першопрохідцями. Наприклад, саме Nouveau Contour першим став вводити цифрові технології в галузь перманентного макіяжу.

Вводити інновації, увірвавшись на ринок – досить важко, але ще важче тримати свої позиції протягом не одного десятку років. І Nouveau Contour це вдається досі! Сьогодні, наприклад, бренд вважається світовим лідером з експорту продуктів для татуажу.

У 2009-му році Nouveau Contour відкрила своє друге за величиною офіційне представництво в місті Орландо, штат Флорида, Сполучені Штати Америки. І на даний момент міцно закріпивши свої позиції на американському ринку, відкрила свої офіси ще в кількох штатах. Це справжнє досягнення. Тому що Nouveau Contour – перша (і донині єдина) європейська компанія з виробництва обладнання та пігментів для татуажу, що реалізує свої товари в Америці.

Тільки в 2015-му році стратегія і продукція для перманентного макіяжу Nouveau Contour потрапила і на український ринок. А наш інтернет-магазин – офіційний дистриб'ютор Nouveau Contour пігментів для татуажу в Києві і Україні.

Мультіфункціональний татуаж: переваги вибору Nouveau Contour

  • Ведучий бренд Європейського Союзу.
  • Повний спектр обладнання для татуажу: голки і машинки для перманентного макіяжу, пігменти Nouveau Contour, інші супутні, але не менш значущі засоби для мікроблейдінгу.
  • Ексклюзивне інноваційне навчання від компанії з роботи саме на засобах Nouveau Contour.
  • Причетність до міжнародної Академії майстрів співдружності Nouveau Contour. А це означає можливість завжди бути в курсі останніх новинок в галузі: від створення нового кольору пігментів для татуажу до появи прогресивних технологій нанесення перманентного макіяжу. Скажімо, якщо з'явиться інноваційна голка для перманентного макіяжу, то майстер Nouveau Contour дізнається про це першим, до того ж отримавши відповідні інструкції з роботи з нею від технологів бренду.
  • Комплексний підхід Nouveau Contour в роботі зі своїми клієнтами.

Пігменти Nouveau Contour – ідеальний перманентний макіяж

Nouveau Contour пігмент для перманентного макіяжу – це результат кропітких досліджень і нововведень кращих вчених Європи. Причому їхня праця не припиняється ніколи: раз у раз з'являються більш нові і вдосконалені формули пігментів Новеа Контур. Міжнародні фахівці визнають, що пігменти Nouveau Contour – це справжня революція у сфері перманентного макіяжу, яка здійснюється щодня.

Всі пігменти для перманентного макіяжу Nouveau Contour мають в своєму складі основу з води, гліцерину або спирту, а також фарби для татуажу. У медичній безпеці використання цих продуктів ви можете бути впевнені на сто відсотків. Адже якість Nouveau Contour пігментів для татуажу контролюється Європейським Союзом. А всі ми знаємо, наскільки суворі і надійні його правила, що не піддаються ніякій корупції.

На даний момент Nouveau Contour пігменти представлені в такий палітрі: татуаж для губ (18 кольорів), татуаж для повік (13 кольорів), татуаж для брів (19 кольорів), татуаж для ареола грудей (6 кольорів), камуфляж (5 кольорів) та коректори (5 кольорів) . На нашому сайті ви може купити Nouveau Contour пігменти у всіляких кольорах: Nouveau Contour black, Nouveau Contour blue, Nouveau Contour grey і багато інших.