Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Пігменти Kodi: український прорив в перманентному макіяжі


Показано з 1 по 15 із 37 (3 сторінок)

Вітчизняні майстри татуажу звикли орієнтуватися на виробників пігментів для перманентного макіяжу з Європи і Америки. Але молодий бренд Kodi Professional довів, що в Україні теж є виробники, що відповідають міжнародним стандартам. Сьогодні пігменти Kodi користуються популярністю в багатьох прогресивних країнах світу. А все завдяки якості найвищого міжнародного рівня і доступними цінами.

Пігменти Коді: історія бренду

Пігмент для татуажу Коді – це інноваційні фарби для перманентного татуажу останнього покоління з ексклюзивною формулою і гарантованим результатом.

Порівняно молодий, як для міжнародного ринку, бренд Kodi Professional  з'явився в 2005-му році. Він спеціалізується на випуску професійної косметики в будь-яких галузях, в тому числі і виробляє прекрасні засоби для перманентного макіяжу.

Бренд популярний під гаслом «американська якість за доступною ціною». Серед вітчизняних брендів, що виникли досить давно, популярно не афішувати своє українське походження. В силу того, що на нашому ринку існує міф про більш високу якість іноземних товарів. Тому наші виробники, навіть випускаючи конкурентний у всьому світі товар, часто замовчують своє вітчизняне походження в маркетингових цілях. Однак останнім часом ситуація почала змінюватися: українці стали займати лідируючі позиції в світі у всіх сферах – від моди і кіноіндустрії до науки. Компанія Kodi якраз належить до подібних прикладів.

Пігменти для татуажу Kodi поєднують у собі новітні наукові досягнення в індустрії краси та останні технічні нововведення, помножені на абсолютну безпеку. В першу чергу, це документально доводить наявність у пігментів для татуажу Коді міжнародного сертифікату якості – ISO від Всесвітньої організації стандартизації. А по-друге, тому підтвердженням виступає затребуваність пігментів Коді на ринках близько 10-и країн. І серед них такі просунуті в косметології як Італія, Франція, Німеччина, Ізраїль, Швеція, Іспанія, не кажучи вже про дружні нам країни Європейського Союзу – Литву та Латвію. З кожним днем затребуваність наших фарб для татуажу зростає на світових ринках і розширюються сфери її впливу.

До того ж для українських споживачів вітчизняне походження пігментів для татуажу Kodi означає ще більшу доступність порівняно з іноземними виробниками. А також більш низьку ціну товарів, в силу відсутності витрат на транспортування і послуги посередників.

Рigment від Kodi Professional для татуажу повік, для губ і для брів

Пігменти Kodi для перманентного макіяжу представлені в широкому асортименті і в повному обсязі можуть задовольнити всі потреби професійних майстрів татуажу.

Склад: пігменти для татуажу Kodi виробляються на гліцириново-спиртовій основі з очищеними неорганічними фарбами.

Головні характеристики Kodi пігменту для татуажу:

  • яскраві, густі, насичені кольори;
  • рівномірний розподіл по мікропорізам і клітинам шкіри;
  • чітка і прогнозована фіксація в шкірі клієнта;
  • гарантована відсутність біологічного відторгнення пігменту Коді організмом клієнта;
  • стійкість до впливу зовнішніх факторів, наприклад, сонячні промені не зможуть зіпсувати перманентний макіяж Kodi.