Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Пігменти GOOCHIE: різноманітність текстур для різних технік


Показано з 1 по 15 із 33 (3 сторінок)

Підбираючи пігменти для перманентного макіяжу та татуажу, майстер повинен бути дуже ретельним. Адже звичайні фарби для тату для мікроблейдінгу категорично не підходять. Шкіра обличчя набагато більш тонка і чутлива, до того ж будь – які недоліки в роботі тут буде видно відразу. Пігменти GOOCHIE для татуажу – відмінний варіант для такого «тонкого» виду косметологічних послуг. Їх склад такий, що Гуччі пігменти для перманентного макіяжу не викликають алергії, не можуть завдати шкоди шкірі клієнта, мають нейтральний лужний баланс, стабільні «в носінні» і прості в нанесенні, до того ж не піддаються впливу сонячних променів.

Пігменти GOOCHIE: історія бренду

Пігменти для татуажу від бренду GOOCHIE користуються популярністю у провідних професіоналів світу вже близько двадцяти років. Його історія почалася в 1996-му році в Китаї. Тоді компанія «Гуанчжоу Zixuan Tattoo & permanent make – up cо. Ltd» зайнялася роботою над виробництвом унікальних пігментів для мікроблейдінгу, тату, татуажу та перманентного макіяжу. Так запустився випуск продукції під брендами GOOCHIE і MASTOR. Сьогодні їх пігменти широко експортуються в країни Європи і Америки. Безумовно, це підтверджує те, що GOOCHIE і MASTOR пігменти мають міжнародні стандартні якості, що засвідчено відповідними сертифікатами.

А головна родзинка GOOCHIE пігментів для татуажу полягає не тільки в різноманітності колірних лінійок, а й у всілякому виборі форми текстури продуктів. Кожна форма пігментів має свої особливості, про які виробники чесно розповідають споживачам, посвячуючи в тонкощі використання того чи іншого виду пігменту для перманентного макіяжу.

Порівняно недавно пігменти GOOCHIE і MASTOR стали доступні у продажу і на українському ринку. Звертаємо вашу увагу на те, що наш інтернет-магазин – офіційний представник компанії в Україні.Тому у нас ви можете купити пігменти для татуажу GOOCHIE за найнижчими цінами в самому широкому асортименті зі стовідсотковою гарантією ексклюзивної якості.

GOOCHIE пігменти для мікроблейдінга і татуажу: гідності

Пігменти GOOCHIE для татуажу, для перманентного макіяжу і для мікроблейдінгу – це особливі фарби для обличчя, які надають потрібний довговічний колір обраної замовником області. GOOCHIE пігменти для брів, для губ, для повік і так далі дозволяють майстрам виконувати всі види процедур зтатуажу з найменшими зусиллями.

Головні перваги для татуажу GOOCHIE пігментів:

  • швидке і легке проникнення в мікропорізи, що дозволяє зробити процедури мікроблейдінгу без травмування шкіри;
  • чіткій контур, який швидко проявляється під шкірою;
  • густі яскраві кольори;
  • легкість в змішуванні тонів для отримання індивідуальних, потрібних саме вашому клієнту, кольорів;
  • наявність небанальних кольорів в лінійках палітри;
  • економічність у витраті;
  • зручність в роботі з нанесення перманентного макіяжу.

Пігмент Гуччі для перманентного макіяжу: особливості складу

Будь-який пігмент для татуажу і перманентного макіяжу має в своєму складі два елементи – фарба і основа. Основою пігменту може бути спирт, вода або різні жири. Від основи, яку вибирає виробник, залежить консистенція пігменту для перманентного макіяжу. Так наприклад, пігменти для татуажу, створені на основі води або ж спирту, мають найбільш рідку структуру. Тому з ними «зможуть працювати» далеко не всі машинки для татуажу. А ось пігмент для перманентного макіяжу, створений на основі жиру (наприклад, гліцерину), володіє більш щільною текстурою. Тому більш універсальний в роботі: майстри можуть його застосовувати як для мануального татуажу, так і використовуючи різні апарати для перманентного макіяжу.

Пігменти GOOCHIE виробляються в широкому асортименті і в різних видах, але з обов'язковою відсутністю рослинних речовин в складі. Адже вони можуть викликати алергічні реакції у деяких клієнтів, будучи сильним біологічним подразником. Саме для татуажу GOOCHIE пігменти виробляються на основі етанолу, гліцерину або оксиду заліза.

Пігменти GOOCHIE: види продукції і їх особливості

Передбачаючи різні потреби своїх споживачів, компанія GOOCHIE випускає пігменти для татуажу в різних формах. Купити GOOCHIE пігмент ви можете в формі порошкової, рідкої, кремової і гелевої текстури. Вибір залежить тільки від ваших уподобань і звичок в роботі. Адже будь-який пігмент GOOCHIE для татуажу володіє високою щільністю, яскравістю кольору, захистом від швидкого висихання під час нанесення перманентного макіяжу, а також стійкістю до впливу зовнішніх і внутрішніх факторів в подальшому «носінні».

Однак слід зауважити, що у кожного з видів пігментів для татуажу GOOCHIE є свої переваги і недоліки. А в роботі з кожним з них – свої нюанси.

  1. Кремові GOOCHIE пігменти відрізняються від своїх «побратимів» більшою довговічністю. Але у цього плюсу є зворотний бік – вони доставлять більше клопоту майстру, ніж інші види пігментів GOOCHIE для татуажу, адже відрізняються «складністю» при введенні в шкіру. Однак при високому рівні професіоналізму з ними успішно можна працювати, використовуючи і машинки для татуажу, і мануальні техніки перманентного макіяжу.
  2. Водно-спиртові види пігментів GOOCHIE для перманентного макіяжу, якраз навпаки –  легко вводяться в шкіру. Також вони ідеальні для змішування різних тонів. Але їх особливість полягає в швидкому висиханні – це теж доставляє деякі клопоти майстру, адже йому буде потрібно максимально швидко працювати. Також виробники GOOCHIE пігментів чесно попереджають своїх споживачів, що водно-спиртові пігменти можуть «поводити» себе нестабільно після нанесення, дещо зміщуючись вже в шкірі. І ще один мінус – використовуючи для татуажу пігменти GOOCHIE рідкої консистенції, ви можете зіткнутися з ризиком легких алергічних реакцій у клієнта. Тому індивідуально тестуйте продукцію перед процедурою.
  3. Що являє собою склад гелевих GOOCHIE пігментів для татуажу? У їх складі – гліцерин, вода, сорбідол і спирт. Як компанія GOOCHIE, так і споживачі відзначають, що саме гелеві пігменти GOOCHIE ідеально підходять для татуажу губ. Також вони ідеальні для мікроблейдінгу.