Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Пігменти Еver Аfter для татуажу: кращий американський бренд в Україні


Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)

Вибираючи пігменти для перманентного макіяжу, майстрам найпростіше орієнтуватися на авторитетного і надійного виробника, купуючи засоби для процедур у відомих брендів. Адже робіта з проведення татуажу дуже педантична, і повинна гарантувати клієнтові не тільки повну медичну безпеку, але і чіткість результату. Пігменти для перманентного макіяжу Еver Аfter – це якраз той випадок: можуть задовольнити навіть найбільш вибагливого споживача, а ім'я бренду говорить саме за себе.

Пігменти Еver Аfter для татуажу і перманентного макіяжу: історія бренду

На сьогоднішній день Сполучені Штати Америки вважаються хедлайнером у виробництві пігментів для перманентного макіяжу. Також вважаються країною, яка випускає найкращі супутні матеріали для татуажу. Так, історично склалося, тому що саме компанії із США багато в чому були першопрохідцями в цій області естетичної косметології. А бренд Еver Аfter – це найбільш відомий, прославлений і лідируючий з усіх американських виробників засобів татуажу для губ, для повік, для брів і т. д.

Бренд Еver Аfter для татуажу належить компанії «Eternal Ink».

У чому головна особливість цих пігментів для мікроблейдінгу і татуажу? Звичайно в їх інноваційному складі, який раз у раз удосконалюється кращими розробками вчених компанії.

Eternal Еver Аfter: склад пігментів для татуажу

Ever After пігменти для мікроблейдінгу, татуажу та перманентного макіяжу створюються на водній основі. При цьому в своєму складі вони містять синтетичні модифіковані органічні фарби для татуажу. Еver Аfter пігмент для перманентного макіяжу категорично не містить спирту – це один з основоположних принципів компанії. Замість нього в якості консервантів в складі пігментів Еver Аfter застосовуються біоцидні компоненти, які дозволені до використання в косметичній продукції правилами Європейського Союзу.

Пігменти Еver Аfter для татуажу також не містять в своєму складі ніяких елементів тваринного походження. Вони категорично не тестуються на тваринах. Захист навколишнього середовища та боротьба з жорстоким поводженням з тваринами – ще один з головних принципів компанії. Так, що використовуючи для перманентного макіяжу Еver Аfter пігменти, ви також дбаєте про світ і робите свій внесок в розвиток масштабного світового процесу щодо захисту тварин.

Безумовно, компанія Еver Аfter турбується і про своїх клієнтів. Ці виробники ретельно стежать за стерильністю виробництва на будь-яких рівнях процесу створення тату пігментів Еver Аfter.

Ще одна залізна гарантія екологічності використання саме Еver Аfter пігментів для татуажу – це наявність всіх сертифікатів якості міжнародного зразка: і американських, і європейських. Також клієнти Еver Аfter захищені американської страховкою.

Основні якості пігментів для татуажу Еver Аfter

Звичайно, Еver Аfter пігменти для перманентного макіяжу – це не тільки справжнє задоволення для тих, хто робить собі стійкий макіяж, а й відмінний подарунок для майстрів такого макіяжу. Еver Аfter пігменти для татуажу приємно наносити і приємно «носити» роками.

Отже, головні характеристики цієї продукції.

  • Легка і швидка імплантація пігментів Еver Аfter в верхні шари епідермісу.
  • Достатньо рідка структура – як раз оптимальна для зручного нанесення і отримання чіткого контуру перманентного макіяжу.
  • Абсолютна відповідність зовнішнього прояву кольору пігменту Еver Аfter в палітрі, в ємності і в кінцевому результаті татуажу губ, брів, повік і інших частин тіла клієнта. Тобто якщо ви зараз тримаєте в руках прозорий тюбик з пігментом Еver Аfter, то бачите саме той колір, який отримає ваш клієнт в результаті процедури. І ніяких компромісів на кшталт часткової втрати відтінків і так далі!
  • Пігменти Еver Аfter для татуажу ваш клієнт зможе носити не півтора/два роки, як зі звичайними пігментами для перманентного макіяжу, а цілих п'ять. Звичайно, це залежить від індивідуальних особливостей організму клієнта, тонкощів проведення процедури та правильного підбору пігментів Еver Аfter, але при бажанні, це цілком можливо.
  • Під час навіть такої тривалого «носіння» пігменти Еver Аfter для макіяжу на перманентній основі поводяться передбачувано і прогнозовано. Ми не стверджує, що втрати кольору з роками зовсім не буде, але гарантуємо, що вона буде мінімальною і не завдасть шкоди естетичній цінності перманентного макіяжу і зовнішньому вигляду вашого клієнта.
  • Для зручності роботи майстрів і можливості створення креативного перманентного макіяжу абсолютно всі кольори з кожної лінійки пігментів Еver Аfter для татуажу можна змішувати між собою і отримувати неперевершені результати.
  • Якщо ж ви хочете отримати менш насичений пігмент Еver Аfter для татуажу, ніж існуючий в наявності, то просто можете його розвести спеціальним препаратом – ділуентом.

Купити пігменти Еver Аfter в Києві та Україні

Наш інтернет-магазин – офіційний представник цього прославленого американського бренду в Україні. Тому саме у нас ви можете купити фарби для татуажу Еver Аfter, не турбуючись про справжність продукції. Адже пігменти для тату Еver Аfter не тільки використовують з великим успіхом у всьому світі, але також і підробляють з іще більшим завзяттям. Тому ми із задоволенням працюємо безпосередньо з виробником – і маємо можливість представити своїм клієнтам як класичні бестселери, так і найновіші пігменти Еver Аfter для татуажу в найширшому діапазоні і за найбільш прийнятними цінами.

За допомогою функції «швидкий перегляд» на нашому сайті ви легко можете знайти будь-який відтінок з палітри Еver Аfter пігментів для татуажу: Еver Аfter woodland, Еver Аfter henna, Еver Аfterhero, Еver Аfter belle і багато інших.