Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Пігменти Biotouch: американська якість в Україні


Показано з 1 по 15 із 50 (4 сторінок)
Пігменти Biotouch: американська якість в Україні

Пігменти Biotouch – один із найпопулярніших у всьому світі продуктів для татуажу, мікроблейдінгу та перманентного макіяжу. Цей американський бренд широко затребуваний завдяки економічності, гипоаллергенності і насиченості своїх пігментів. Використовуєш Biotouch – напевно знаєш, який результат отримаєш, адже він буде передбачуваним та чітким.

Історія компанії Biotouch

Компанія Biotouch – це відомий у всьому світі американський бренд, який вже більше тридцяти років успішно спеціалізується саме на створенні продукції та аксесуарів для перманентного макіяжу. Будьте певні: в цій марці є все для татуажу. Головний офіс компанії знаходиться в каліфорнійському Лос-Анджелесі. Біотач пігменти для татуажу вже давно стали затребуваними лідерами преміум-сегмента матеріалів для перманентного макіяжу. Що є в пігментах Biotouch, чого немає в продукції компаній-конкурентів?

Унікальна еклектична технологія виробництва. Тільки Biotouch міксує в складі своїх пігментів для татуажу два кардинальні підходи – стародавній та інноваційний, східний і американський, традиційний і високотехнологічний. Стратегією компанії Біотач від моменту заснування і до сьогоднішнього дня стало проведення науково-дослідних робіт, вивчення найдавніших підходів в різних куточках світу, їх впровадження в новітні досягнення хіміко-косметологічної індустрії, і розробка на їх основі унікальних пігментів для татуажу і перманентного макіяжу . Словом, девіз пігментів Biotouch для перманентного макіяжу – це традиції Сходу плюс новітні технології Заходу плюс останні досягнення науки.

Сьогодні пігменти Biotouch-США користуються стабільною популярністю серед кращих фахівців в галузі косметології в більш, ніж тридцяти країнах світу. І з кожним днем Biotouch пігменти набувають все більше шанувальників в різних куточках нашої планети.

Biotouch пігменти для татуажу – головні плюси

Якщо проаналізувати всі особливості пігментів для татуажу від Біотач, то можна чітко виділити їх головні переваги.

  1. Biotouch пігменти для перманентного макіяжу не викликають алергічних реакцій.

  2. Вони економні у використанні. Фахівці відзначають, що витрата цих пігментів для татуажу, як правило, в два рази менше, ніж у інших аналогічних засобів.

  3. Фарба для татуажу Біотач має стійкість до знебарвлення.

  4. Під час татуажу Biotouch наноситься рівномірно і точно, немає будь-яких розтікань контурів.

  5. Під час нанесення перманентного макіяжу і після загоєння фарби для татуажу Biotouch поводяться передбачувано і стабільно тримають колір «в носінні».

  6. Структура пігментів Біотач дозволяє безпроблемно їх змішувати, і отримувати при цьому нові бажані відтінки.

Пігменти Біотач: особливості складу

Головна родзинка пігментів для татуажу полягає в їх складі. Чим в цьому плані відрізняється пігмент для татуажу Biotouch від своїх конкурентів?

У компанії Biotouch є свої принципи в роботі над створенням унікальних пігментів для перманентного макіяжу. І основний їх принцип – це медична безпека пігменту для татуажу. Тому в першу чергу саме за цим показником вони ретельно стежать. Так, тільки Biotouch пігменти можуть «похвалитися» знаком якості від FDA. Це міжнародна бюро-лабораторія, яка контролює санітарний нагляд над якістю медикаментів і харчових продуктів.

Якщо заглибимося в особливості складу пігментів для татуажу Biotouch, то виявимо ще кілька приємних сюрпризів. Формула створення фарб для татуажу Біотач ґрунтується на неорганічних компонентах. Завдяки цьому компанія Biotouch впевнена, що може забезпечити повну відсутность алергії на їх продукцію у абсолютно будь-якого клієнта, якою б чутливістю не відрізнялася його шкіра. А ось на рослинні складники в інших фарбах виникнення алергії можливе, адже вони можуть бути сильними природними подразниками. Основа складу Biotouch пігментів – оксид заліза. За міжнародними стандартами його використання дозволено до застосування в складі косметичних продуктів. Це стосується, в тому числі, і мікропігментування. Друга з головних складових пігментів Біотач – дрібнодисперсне вугілля. Це компонент тотожний вуглецю, який лежить в основі структури живих організмів. І ця особливість теж гарантує відсутність алергії або біологічного відторгнення фарби для татуажу.

Пігменти Біотач, США: класифікація продукції

Для зручності використання виробники Biotouch класифікували свої пігменти для мікроблейдінгу і татуажу, виділивши в ній 4 підвиди.

  1. Пігменти Biotouch – мікропігменти. Це фарби для татуажу з найменшим вмістом фарбувальних пігментів.

  2. Biotouch Double Drop – це пігменти з подвоєною концентрацією фарбувальних елементів.

  3. Biotouch Magic Correctors – коректори для роботи тату-майстрів.

  4. Пігменти Biotouch Pure Pigments – це найостанніша інноваційна лінійка Biotouch пігментів для татуажу.

Купити пігменти Biotouch в Києві і Україні

В силу такої якісності і популярності сьогодні пігменти Biotouch – одні з найбільш підроблюваних у всьому світі. Тому купуючи фарби Біотач, упевніться в надійності постачальника і вимагайте у нього сертифікат якості, який додається до ексклюзивних фарб для татуажу від Біотач.

Наш інтернет магазин – офіційний дистриб'ютор компанії Biotouch в Україні. Тому саме у нас ви можете купити фарби для татуажу виробництва цього американського бренду з гарантією належної якості, оригінальності продукції і за найбільш привабливими цінами в Україні. А ще один приємний бонус від нас – найширша лінійка асортименту Біотач пігментів.