Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Aqua pigments


Показано з 1 по 15 із 27 (2 сторінок)
Aqua pigments

Пігменти Aqua для перманентного макіяжу - це правильний вибір майстрів, які цінують якість і чекають задоволеного клієнта. Їх з 1992 року почала випускати американська компанія Lasting Impression Inc. Пігменти для татуажу Aqua виготовлені з високоякісних барвників і відповідають світовим стандартам. У своєму складі Aqua пігменти мають фарбувальний компонент природного походження, який доводиться до однорідного стану за допомогою водно-спиртової основи. Дані пігменти для перманентного макіяжу не містять важких металів або токсичних речовин.

Пігменти Aqua різноманітність і зручність в роботі


Aqua Pigment - це широкий вибір кольорів і відтінків: палітра налічує понад 50 тонів, які знайдуть своїх поціновувачів. Ці пігменти для перманентного макіяжу мають насичені і яскраві кольори. Крім того, використовуючи пігмент Aqua, майстер може не хвилюватися, що фарба для татуажу розтечеться або ляже нерівномірно, адже ці пігменти мають в'язку структуру, що безперечно є їх плюсом. Завдяки щільності, пігменти Aqua для перманентного макіяжу мають у півтора-два рази менші витрати, у порівнянні з аналогами на ринку. Також кожен пігмент для татуажу Aqua має особливу гелевоподібну рецептурою, що забезпечує збалансований колір, який відмінно вбирається і вражає своєю довговічністю.

Незважаючи на те, що перший пігмент для перманентного макіяжу Aqua був випущений понад чверть століття тому, вони залишаються затребуваними і одними з найпопулярніших до сьогоднішнього дня. Розробники пігментів Aqua постійно вдосконалюють свій продукт, відповідно до світових тенденцій і модних віянь. Універсальний колір і новітні дослідження злилися в пігментах для татуажу Aqua, при цьому відповідаючи всім стандартам якості і безпеки. Їх перевагою також є стійкість барвника до сонячних променів і навіть якщо клієнт весь час проводить на пляжі, колір буде залишатися насиченим довгий час.

Пігменти Aqua є універсальними, їх використовують, як для татуажу, так і для мікроблейдінга. Апаратний перманентний макіяж (татуаж) передбачає введення фарбувального пігменту з використанням спеціалізованої машинки для мікропігментаціі. Для тату машинок голки використовуються найтонші: одинарні або спаяні в пучки чи ряди. По-різному спаяні голки для татуажу призначені для різних нанесень. За допомогою машинки вдається зробити від 60 до 140 проколів шкіри за секунду. Для татуажу пігменти вводяться в верхній шар шкіри, завдяки чому колір виходить природним, не виглядає, як татуювання, і повністю виводиться через пару років, не залишаючи нерівномірних кольорових плям. Техніка нанесення і обладнання для мікроблейдінга відрізняються від татуажу. Мікроблейдінгом для брів називається метод перманентного макіяжу, під час якого пігмент наноситься вручну. Його відмінністю є те, що він імітує натуральні волоски клієнта. Голки для мікроблейдінга також відрізняються від тих, які призначені для татуажу. Вони складаються з декількох дуже тоненьких спаяних в ряд голок і схожі на лопатку (найчастіше зустрічаються від 7 до 16 штук в спайці). Завдяки техніці мікроблейдінга вдається створити тонкі рівні волоски брів, що ніколи не вийде повторити машинкою. Під час вибору Aqua пігментів для татуажу або мікроблейдінга, варто враховувати, що завдяки мікроблейдінгу ви отримуєте природний колір відразу після процедури, який зійде всього лише на 20%, а після татуажу результатом є занадто яскравий колір, що сходить до 70% після загоєння. Через проколи маленькими голками клієнти відчувають дискомфорт і навіть сильний біль, тому часто майстрами застосовується анестезія для татуажу і мікроблейдінга. Після будь-якого виду перманентного макіяжу обов'язково потрібно підібрати засоби для догляду за шкірою до повного загоєння. Залежно від індивідуальних особливостей і місця нанесення пігментів для татуажу або мікроблейдінга, протримається такий перманентний макіяж від півроку до двох років.

Найпопулярніші пігменти Aqua

Для татуажу пігменти Aqua варто вибирати в залежності від кольоротипу і побажань клієнта. Одними з найбільш популярних пігментів для татуажу брів є Aqua Chocolate Truffle, Aqua Navajo Brown і Aqua Creme Latte. Що стосується Aqua Chocolate Truffle, він має насичений темно-коричневий колір і застосовується для дуже темних брів, або ж в якості затемнення світлих відтінків. Пігмент для татуажу Aqua Navajo Brown також найбільше підходить темноволосим жінкам, він має більш приємний темно-коричневий колір, а змішуючи його з іншими пігментами, можна отримати цілий калейдоскоп різноманітних кольорів. Блондинки здебільшого віддають перевагу пігменту Aqua Creme Latte. Він має нейтральний холодний відтінок і допомагає створити ідеальні русяві брови.

З пігментами Aqua перманентний макіяж буде не просто черговим походом у салон, а стане незамінною частиною кожної дівчини. Після татуажу або мікроблейдінга клієнти захочуть повертатися до своїх майстрів і радити їх знайомим. А в нашому інтернет магазині завжди можна знайти широкий вибір кольорів і відтінків для кожного клієнта.