Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Освітлення для салонів


Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Освітлення для салонів

Лампи-лупи для тату-салонів

Для нанесення татуювання потрібне хороший світло, яке забезпечить точне промальовування кожної деталі. Найбільш зручне світлодіодне освітлення. Такі прилади підходять не тільки для виконання тату, але і допоможуть зробити перманентний макіяж і інші косметичні процедури. Лампа для татуажу створить всі умови для роботи майстра і не буде заважати клієнту занадто яскравим світлом. Деякі моделі мають вбудовану лупу, що дозволить у декілька разів збільшити проблемні деталі. LED лампи дають чистий білий колір, який не спотворює малюнок і дозволить точно передати всю колірну палітру. До освітлювальних приладів, що використовуються в татуажі, пред'являються особливі вимоги. Тут важливо не тільки освітлення, але і мобільність такого приладу. Спеціальна конструкція має кілька ступенів рухливості і може фіксуватися в будь-якому положенні. При виконанні робіт, що вимагають високої млосності, необхідна лампа для татуажу, купити такий пристрій буде правильним рішенням. Наявність подібних приладів забезпечить наступні переваги в роботі:

  • зручне локальне освітлення;
  • відсутність тіней і спотворення кольору;
  • тонка настройка положення лампи;
  • простота фіксації і регулювання яскравості. зручне локальне освітлення;
  • відсутність тіней і спотворення кольору.

Світлодіодне освітлення для татуажу

У тату-салонах використовуються різні технології для внесення пігменту. Мікроблейдінг, татуаж або нанесення татуювання вимагають якісного зонального освітлення. Професійна лампа для перманентного макіяжу має спрямоване світіння і допоможе точно виконати всі завдання. Таке обладнання дозволить правильно інтегрувати зі шкірою фарби для татуажу, що підкреслить виразність очей і красу особи. Без хорошого освітлення неможливо точно передати всі кольори, і світлодіодна лампа допоможе виключити такі помилки. Природне освітлення, при всіх своїх перевагах, мало підходить для татуажу. На тонкій шкірі обличчя неправильний вибір фарб буде відразу помітний. Щоб не допустити помилок в роботі буде потрібна спеціальна тату лампа, купити яку досить просто. Такі пристрої легко повертаються в будь-якому напрямку, а їх механізм трансформації дозволить направити світло на найскладніші для роботи ділянки. Для свободи рухів потрібен і кліп-корд, який по дасть живлення на машинку. Правильно підібране обладнання для тату-салону допоможе швидко домогтися успіху і виключить помилки в роботі.

Де можна замовити обладнання для тату салону?

Не забувайте, що у вас завжди є можливість придбати обладнання для тату салону також аксесуари за низькими цінами і безкоштовною доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо найкращу та найнадійнішу продукцію. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо їх перед продажем. Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі товарів на нашому сайті.До продажу також доступні антисептики та анестезія