Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Стартові набори для перманентного макіяжу та татуажу


Стартовий набір для мікроблейдингу
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)
Стартові набори для перманентного макіяжу та татуажу

Перманентний макіяж і татуаж – дуже популярні зараз косметологічні процедури. До них вдаються дівчата будь-якого віку. Адже це відмінний і надійний спосіб підкреслити свою природну красу, надати зовнішності виразності і навіть скорегувати серйозні недоліки. Тому почати роботу майстра в естетичній косметології, зайнявшись саме сферою татуажу і перманентного макіяжу – відмінна ідея. Однак ці процедури настільки популярні, настільки ж і складні. Так що новачкам розібратися у всіх тонкощах матеріалів, інструментів і аксесуарів для перманентного макіяжу дуже непросто. Тому імениті бренди татуажу, тату і перманентного макіяжу створюють спеціалізовані стартові набори. Вони стануть вашим вірним помічником для початку роботи майстра перманентного макіяжу та татуажу. Як це працює і як розібратися в самих стартових наборах, вибравши для себе найбільш підходящий – дізнаєтеся з нашої статті.

Стартовий набір для татуажу: що це?

Стартові набори для макіяжу «на роки» і татуажу можуть бути різними. Причому такі набори, головним чином, звичайно, покликані допомогти початківцям. Однак є спеціалізовані набори для татуажу, перманентного макіяжу й для професіоналів. Адже куди простіше купити все для виконання роботи відразу, ніж знаходити кожен продукт окремо і раз у раз оформляти нову покупку.

Якщо взяти середньостатистичний стартовий набір для перманентного макіяжу і татуажу, то в нього будуть входити машинка для татуажу, голки для татуажу, мережевий адаптер до неї, блоки живлення для тату інструменту, анестезуючі засоби для татуажу, ковпачки для змішування пігментів, підставки під ці ковпачки для татуажу, пігменти для татуажу. Однак склад стартових наборів для перманентного макіяжу може бути найрізноманітнішим. Також може варіюватися і кількість позицій в ньому, відповідно, і ціна. Тому кожному майстру слід визначитися з тим, в якій техніці і за допомогою яких засобів, він вважає за краще працювати. І вже виходячи з цього, вибрати належний стартовий набір для татуажу, для тату і перманентного макіяжу.

Стартовий набір для татуажу і перманентного макіяжу: мінімум для новачка

Якщо ви тільки закінчили спеціалізовані курси з перманентного макіяжу і перебуваєте на самому початку шляху, то вам потрібен повноцінний стартовий набір для татуажу, який би дозволив розпочати роботу. Що повинно входити в такий набір, щоб майстер мав основу для базового виконання косметологічних процедур?

  1. Машинка. Машинки для татуажу бувають різних видів. Для старту вам слід вибрати або машинку з блоком управління, або ж апарат для татуажу, у якого є регулятор швидкості на самій ручці.
  2. Пігменти для перманентного татуажу. Мабуть, найважливіша частина вибору в стартовому наборі для татуажу. Адже саме здебільшого від пігментів залежить те, який результат ваш клієнт отримає на своєму обличчі, наскільки він буде яскравим, передбачуваним, стійким і наскільки добре по закінченню терміну буде виводитися з організму. Тому головний акцент варто зробити саме на пігмент для перманентного макіяжу. І всі свої ресурси спрямувати здебільшого в це русло, віддавши перевагу іменитим і авторитетним брендам з обов'язковими сертифікатами якості міжнародного зразка і гарантіями для продукції. Залежно від того яким видом татуажу ви плануєте зайнятися в першу чергу (татуаж губ, татуаж повік, татуаж брів, мікроблейдінг і т. д.), виберіть відповідні пігменти. Деякі види пігментів можна застосовувати для різних видів татуажу, деякі – тільки для одного з них. Обов'язкова мінімальна палітра пігменту для перманентного макіяжу повинна складатися з набору до десяти тонів. При цьому набором, в якому є менше шести кольорів пігменту для татуажу, ви не обійдетеся – і ніяк працювати не зможете. Чому потрібно так багато кольрів? Тому що до вас будуть звертатися клієнти з різними тонами шкіри і різними побажаннями. Не кажучи вже про те, що до вас можуть звертатися і люди різних національностей, і навіть рас. Виходячи з цього, потрібно буде підбирати підходящі саме конкретному клієнтові кольори. Якщо у вас таких не буде – і ви не зможете швидко надати людині потрібну послугу – вона просто піде до іншого майстра. А на першому етапі вам буде «дорогий» кожен клієнт, адже тепер з причини відсутності у вас досвіду і численних відгуків від інших вдячних клієнтів – черги до вас відразу вибудовуватися не будуть. Тому для початку краще вибрати вузьку спеціалізацію, наприклад, татуаж губ (між іншим, це найбільш затребувана зараз процедура) і стартовий набір для татуажу губ з великою палеткою пігментів для них, і зосередитися саме на рекламі своїх послуг з татуажу губ. Також має сенс зосередитися на мікроблейдінгу брів або татуажі для брів. Красиві брови теж хоче роздобути собі практично кожна дівчина і замість того, щоб регулярно ходити до майстра, який робить короткочасне фарбування, більшість з них все частіше звертаються до майстрів перманентного макіяжу. З палеткою пігментів для мікроблейдінгу справи йдуть простіше, ніж з пігментами для губ. Так що для цієї роботи набору з шести пігментів буде цілком достатньо для повноцінного надання послуг широкому колу клієнтів. Тим більше, що найчастіше дівчата різних типів все-таки прагнуть утемнити брови, а не підбирати їх колір індивідуально.
  3. Витратні матеріали для машинок з системою «голка/дюза». Це голки для татуажу, дюзи для татуажу (вони представляють собою носик-трубку), а також подовжувачі корпусу.
  4. Витратні матеріали для модульних машинок. Вони являють собою модульні картриджі для перманентного макіяжу.
  5. Також вам обов'язково знадобляться аксесуари для перманентного макіяжу, в яких могли б зберігатися татуаж пігменти під час самої процедури. Це ковпачки, відро під фарби для татуажу і спеціальні ємності. Здається, що ці інструменти для татуажу необов'язкові і їх можна замінити будь-якими підручними засобами. Однак тільки спеціалізовані пристосування можуть забезпечити повну зручність, безпеку і стерильність проведення процедури.

Стартовий набір для мікроблейдінгу

Стартовий набір для мікроблейдінгу брів – відмінна ідея для початку кар'єри майстра з татуажу і перманентного макіяжу. Чому? Тому що мікропігментація брів дуже затребувана процедура. Це, по-перше. А по-друге, для хорошого і якісного проведення саме мікроблейдінгу брів потрібно мінімум інструментів для татуажу і мінімальний набір кольорів пігменту. Адже клієнтки вибирають, як правило, для цієї процедури натуральні універсальні тони, які підходять як блондинкам, так і брюнеткам, як шатенкам, так і русявим. Звичайно, для татуажу очей потрібен, можливо, ще більш обмежений набір пігментів. Всі, як правило, хочуть зробити собі на кілька років класичні чорні стрілки. Але ця процедура відрізняється особливою педантичністю в виборі голки для татуажу, а також не так вже вона й затребувана на ринку. Тому якщо для початку ви виберете такий вузький профіль, як татуаж очей і повік, то ризикуєте дуже довго чекати свою першу клієнтку. А ось з мікроблейдингом брів такого не станеться. Так, що якщо ви обмежені в коштах і не можете відразу ж купити величезний спектр пігментів і інструменту для татуажу: стартовий набір для мікроблейдінгу – ваш вихід.

За стандартом в такий набір для татуажу входять: ручка-маніпула для мікроблейдінгу, пігменти для мікроблейдінгу брів, косі голки для мікроблейдінгу, трафарети для брів, лінійка для дизайну брів, а також штучна шкіра (брови і очі) для того, щоб ви могли здійснювати навчальні процедури на практиці.

Купити стартові набори для татуажу, перманентного макіяжу: Київ і Україна

Визначитися з вибором потрібного стартового набору для тату, татуажу, перманентного макіяжу не просто, навіть з огляду на наші рекомендації. Адже на початковому етапі так складно на щось зважитися і зробити правильний вибір без підтримки ззовні. Тому наш інтернет-магазин, трепетно піклуючись про своїх клієнтів, з радістю надасть вам попередні консультації від менеджерів, які знають всі тонкощі товарів для перманентного макіяжу.

До того ж ми, зрозуміло, підібрали для вас тільки найкращі стартові набори для перманентного макіяжу та татуажу. Як ми це визначаємо? Все дуже просто: знамениті бренди, які зарекомендували себе як надійні виробники якісної продукції, відгуки фахівців з перманентного макіяжу зі світовим ім'ям і, звичайно ж, показники складу і матеріалів продукції.