Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Машинки для татуажу


Показано з 1 по 15 із 27 (2 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Машинки для татуажу

Купити машинку для татуажу

Машинка для татуажу складається з таких елементів як:

  1. Блок живлення-управління, служить для перемикання режимів і швидкості;
  2. Привід-педаль ножного управління живленням;
  3. Ручка-маніпула зі знімним модулем для одноразової голки, за допомогою якої фарбувальний пігмент і вводиться під шкіру.

Також для косметичного татуажу використовують тільки апарати роторного типу (з електромотором) - вони м'якше пробивають шкіру і дозволяють робити дуже чіткі і неглибокі лініі.Потужні і різні режими роботи у машинки для татуажу - це наявність в тій чи іншій моделі додаткових функціональних можливостей для тонких маніпуляцій, таких як волосковая техніка і інших.

Придбання апарату для перманентного макіяжу - це не зовсім одноразова покупка. Вам доведеться регулярно купувати і докуповувати витратні матеріали (голки, знімні модулі, ковпачки для пігменту і т.д.). Про це теж краще подумати заздалегідь, щоб потім не довелось шукати потрібну деталь для рідкісної моделі. В загалом,якщо у вас виникнуть питання, то телефонуйте нашим менеджерам, вони з радістю допоможуть вам визначитись і купити машинку для татуажу.

Апарати для перманентного макіяжу з безкоштовною доставкою по Україні

Професійне обладнання для перманентного макіяжу має низку переваг: У виробництві використовуються спеціально розроблені композитні сплави і новітні полімерні матеріали. Апарати для перманентного макіяжу в більш високих комплектаціях мають панель управління з можливістю вибору необхідної програми на ЖК дисплеї для сенсорного перемикання режимів роботи в залежності від зони перманенту.

Апарати для татуажу адаптивні системою контролю потужності, яка забезпечує оптимальну силу проколу для мінімізації пошкодження шкіри. Вартість обладнання окупається досить швидко, завдяки ощадливому витраті матеріалів під час роботи і зносостійкості якісних комплектуючих деталей. В загалом Ви можете замовити апарат для перманентного макіяжу за низькими цінами і безкоштовною доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо всі режими і функції апарату перед продажем.

Обладнання для перманентного макіяжу

Обладнання для перманентного макіяжу може бути з бюджетних серій або більш дорогим і професійним. Тату-машинка являє собою професійний інструмент, якому людина довіряє найдорожче - своє обличчя. Тому будь-який апарат в цьому плані повинен бути хорошим, зручним у роботі і таким, щоб до нього легко можна було підібрати змінні матеріали.

Головними інструментами тату-майстрів є машинки для перманентного макіяжу, і від того, яким саме апаратом користується фахівець, багато в чому залежатиме безпечність та якість проведеної процедури. Звичайно, навіть серед безлічі якісних пристроїв, можна визначитися з вибором, орієнтуючись на технічні характеристики, як, наприклад, режим роботи, швидкість подачі голки або потужність.

Витратні деталі не однотипні, вони відрізняються своєю конфігурацією, а саме - формою і кількістю, і довжиною, залежно від конструкції того голкотримача, для якого вони призначені. Краще всього підбирати витратні матеріали того ж виробника, що і машина, і тоді робота буде злагодженою і надійною.

В загалом, наш інтернет-магазин пропонує вам тільки найкращі товари. Безліч людей придбали машинки для перманентного макіяжу в нас, і незадоволених покупців ще не було. Отож, купуйте машинки в нашому інтернет-магазині, це займе в Вас кілька хвилин,а задоволені Ви будете ще довго.