Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Професійні маніпули для мікроблейдінга: природне тату для ваших клієнтів


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
Професійні маніпули для мікроблейдінга: природне тату для ваших клієнтів

Вибираючи в наборі інструментів усе для мікроблейдінга, зверніть свою увагу, перш за все, на маніпули. Це основний прилад, який допоможе у створенні гарних брів.

Основа для мікроблейдінга - маніпула

Кожна людина прагне до того, щоб виглядати більш привабливо. Брови кардинально можуть змінити зовнішній вигляд. Отже, неправильна форма брів може стати справжньою причиною для збентеження та дискомфорту.

Є категорія людей, у яких від природи гарні брови. Та все одно вони хочуть зробити їх ще більш яскравими або витонченими. У інших відсутня правильна форма брів, через що вони страждають. Часом такий нюанс навіть змушує їхніх власників відчувати себе недосконалими.

Завдання майстра - змінити брови клієнта. Зробити їх максимально гарними: змінити форму, колір. Тату брів навіть без макіяжу здатне зробити обличчя більш виразним. Такий сучасний тренд, як маніпула для мікроблейдінга, відмінно впорається із завданням зі зміни форми брів у кращий бік. Це найсучасніша і найбезпечніша технологія для цієї мети.

Маніпули для мікроблейдінга гарантують повний успіх. Інструмент без будь-яких збоїв вдало впорається навіть із найбільш складним завданням. Вибирайте в нашому інтернет-магазині якісні інструменти для мікроблейдінга.

У разі необхідності наші фахівці проконсультують та підкажуть потрібну інформацію про вибір інструменту для татуажу. У нас ви знайдете кращий сервіс по відношенню до навіть найвимогливішого клієнта.

Сьогодні ми пропонуємо майстрам татуажу дивовижне рішення. Маніпули для мікроблейдінга дозволять виконати природне татуювання брів. Дізнайтеся все про сучасну безпечну технологію. Читайте опис, види і все про переваги основного приладу.

Опис манипул для мікроблейдінга

Маніпули для мікроблейдінга дозволяють надавати якісні послуги для перманентного макіяжу. На сьогоднішній день ручка маніпула для татуажу - найкращий сервіс, що дозволяє чітко та якісно промальовувати лінії.

Зовні апарат чимось схожий на ручку. Саме тому ви можете зустріти поєднання «ручки для мікроблейдінга». Конструкція приладів досить проста. Матеріал, із якого вони виготовляються - метал або пластик.

Є інструменти зі стразами. Відповідно, від цього залежить ціна інструменту, призначеного для татуажу. У процесі використання важливо дбати про безпеку будь-якого обладнання. За апаратом багаторазового використання легко доглядати. Тим паче, що сьогодні існує досить багато різних ефективних способів стерилізації.

При використанні манипул у майстрів повинні бути голки для мікроблейдінга в достатній кількості. Вибирайте інструмент зі зручною ручкою. Звертайте увагу на дизайн. Працювати з гарним обладнанням набагато комфортніше та престижніше.

Ви можете вибирати апарати для мікроблейдінга на свій розсуд: потрібної довжини та зручної форми. І доповнити замовлення якісним пігментом для татуажу. До речі, гарний інструмент сумісний із різними типами голки для мікроблейдінга.

За допомогою даного продукту майстер зможе детально промальовувати найтонші волоски, які виглядатимуть природно. Комфортність роботи фахівця при використанні ручки для мікроблейдінга полягає у відсутність шуму. Виконуючи поставлене завдання, інструмент у руках у фахівця не вібруватиме.

Якщо майстер підійде до вибору приладу з усією відповідальністю, брови клієнта будуть привабливими та ідеальними. Кожен фахівець може підібрати для себе той чи інший інструмент, із яким йому буде працювати найзручніше. Для цього важливо врахувати вагу, довжину ручки та форму маніпули.

Маніпула: види, стійкий ефект макіяжу

Працюючи з татуажем брів, дуже важливо, щоб використовуваний для роботи інструмент був міцним і надійним. Спеціаліст із нанесення тату повинен встановити в прилад потрібну голку. Працюючи з клієнтом, його основне завдання - плавними акуратними рухами безболісно ввести в епідерміс шкіри якісну фарбу.

Для татуажу пігмент також відіграє особливу роль. Але всі подробиці мікроблейдінга пігменти читайте в іншій статті. Тут ми більш детально зупинимося на описі маніпули, видах приладу та його перевагах.

Ручка апарату дозволяє майстру контролювати координацію руху, щоб малюнок на бровах був чітким та гарним. Прилад якісно створює об'ємні лінії необхідної форми.

На сьогоднішній день, у залежності від форми отвору маніпули, можна виділити їх наступні види:

 • Для товстих лез.
 • Для тонких плоских голок.
 • Для круглих.
 • Двосторонні.
 • Універсальні.

Серед усього розмаїття досить не просто вибрати прилад, який влаштує та підійде за всіма параметрами. Для того, щоб прилад для мікроблейдінга задовольняв усі ваші запити, зверніть увагу на матеріал виготовлення, форму моделі, саму ручку та отвори для голки. Врахуйте, що електронна панель полегшить керування приладом.

Вибираючи продукт, виготовлений із високоякісного алюмінію, ви віддаєте перевагу можливості швидко дезінфікувати прилад після роботи. Із таким обладнанням для татуажу процес перманентного макіяжу при дотриманні належних санітарних умов буде максимально безпечним.

Якщо говорити про зручність використання, то двосторонні в цьому плані придбали найбільшу популярність. Вони зарекомендували себе як найбільш зручні, оскільки дозволяють фахівцеві з нанесення тату користуватися в процесі перманентного макіяжу голками різної товщини.

Переваги маніпули для перманентного макіяжу

Маніпули - інструменти практичні в догляді та експлуатації. Залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, визначається їх довговічність. Металеві міцніші. За вагою вони важчі за пластикові. Але їх більш легше дезінфікувати. Пластикові потребують додаткової обробки. Теплова їм не підходить - потрібна ручна чистка.

Незважаючи на те, з яких матеріалів виготовлено прилад для нанесення татуажу, він має низку певних переваг:

 1. Зручність використання: рукоятка комфортно розміщується в руці фахівця. Голки для мікроблейдінга надійно закріплюються на ручці. Щоб запобігти переміщенню або падіння інструменту під час роботи, держак безпечний та зручний у використанні.
 2. Ергономічний дизайн: ручки для татуажу брів зроблені з таких матеріалів, які дозволяють зберігати протидію проти ковзання. Протиковзка конструкція з обох боків приладу дозволяє пальцям майстра швидко знаходити та фіксувати потрібну точку опори.
 3. Багатофункціональність використання: ручками для мікроблейдінга можна працювати не тільки для татуажу брів.
 4. Гарантія 100% задоволення: відмінний продукт дозволить досягти бажаного ідеального результату.
 5. Якісна робота: можливість створення найтонших волосків у зоні брів за допомогою мануального татуажу.

Купуючи маніпули в нашому інтернет-магазині, ви гарантовано отримаєте:

 • Найдоступніші ціни.
 • Професійну консультацію.
 • Високу якість пропонованого продукту.
 • Швидку своєчасну доставку.

Купуйте прилад для перманентного макіяжу з урахуванням вищесказаного. Працюючи з гарним інструментом, риси брів клієнта будуть ставати окресленими та виразними без особливих зусиль. Не забувайте при цьому забезпечувати максимальну стерильність на своєму робочому місці. Дотримуйтеся належних санітарних умов.

Вибираючи в нашому інтернет-магазині інструменти для мікроблейдінга, ви гарантовано отримаєте якісний продукт, який дозволить нанести точний малюнок. Створюйте чіткі акуратні лінії! Радуйте своїх клієнтів бездоганною роботою! Працюйте з комфортом! Сучасний тренд допоможе збільшити красу брів будь-якого клієнта.