Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Маніпули


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Маніпули

Маніпули для мікроблейдингу купити в Україні

Щоб виглядати досконало - досконалим має бути все. Брови - це те, від чого залежить одна з основних переваг кожної дівчини - погляд. Так як ж зробити так, щоб ваші брови завжди були доглянутими і виглядали бездоганно? Завдяки тому, що наука в сфері косметологи постійно розвивається і вдосконалюється, винаходять нові техніки, нові методики, нові апаратури - і все це для краси. Тепер Вашій увазі пропонується нова особлива система нанесення перманентного макіяжу - мікроблейдінг.

Мікроблейдінг - це мікропігментація брів, за допомогою якого промальовані волоски практично неможливо відрізнити від справжніх. В Україні така техніка практикується вже більше 20 років, і з кожним роком знаходить все більше своїх шанувальників. Застосовується як засіб нанесення перманентного макіяжу брів, коли брови рідкісні або тонкі, при неправильній формі або при необхідності коригування.

Функції маніпули

Маніпула для мікроблейдінга брів є одним з основних приладів в наборі інструментів. Ручка-маніпула служить для впровадження пігмента в верхній шар шкіри за допомогою голки, завдяки чому створюються ідеально красиві брови. Така техніка дозволяє зробити стійкий ефект макіяжу і звільнити клієнта мінімум на рік від необхідності підфарбовування і корекції форми.

Майстер встановлює в маніпулу потрібну голку і акуратними рухами вводить в епідерміс фарбувальні пігменти. Завдяки такій ручці фахівець цілком може контролювати свої рухи. Ручний апарат дозволяє зробити чіткі, об'ємні лінії потрібної форми.

Для установки голки обов'язково потрібна маніпула, ціна такого аксесуара невисока і майстер може дозволити купити собі будь-яку модель. Цей інструмент зазвичай підбирається індивідуально і повинен комфортно розміщуватися в руці. Перманентний макіяж з використанням маніпули буде зручний з наступних причин:

  • детальне промальовування найтонших волосків, ідентично натуральному;

  • відсутність шуму і вібрації інструменту при виконанні макіяжу;

  • комфортність роботи майстра і простота виконання татуажу:

  • сумісність з усіма типами голок для мікроблейдінга.

Як правильно обрати ручку для мікроблейдінга?

  1. Зручність. Головна властивість маніпул - ергономічність для майстра. Вона повинна комфортно розміщуватися в руці, стати її продовженням. Якісний інструмент не вислизає з рук, практичний в експлуатації та догляді.

  2. Матеріал. Пластик або метал. Він не впливає на результат. Головний критерій - зручність. Пластикові маніпули - легкі, вимагають додаткової чистки, оскільки бояться теплової обробки. Металеві ручки - більш важкі, довговічні, прості в дезінфекції.

  3. Затискач. Цанговий (односторонній, двосторонній, тристоронній) або для одинарної голки. Двосторонні маніпули - найпоширеніші, оскільки дозволяють майстру під час сеансу використовувати 2 голки різної форми або пігментів.

Де їх можна замовити?

Не забувайте, що у вас завжди  є можливість замовити ручки-маніпули для перманентного макіяжу,а також різноманітні аксесуари за низькими цінами і доставкою по всій Україні в нашому інтернет - магазині. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо всі ручки-маніпули для мікроблейдінга перед продажем.  Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі пігментів на нашому сайті. Замовляйте в нас!