Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

KWADRON: європейська якість обладнання для татуажу

Чи легко здобути бренду родом з Польщі визнання на світовому або навіть європейському рівні, тим більше в індустрії краси? Поки ця сусідня з нами країна не займає провідних позицій з виробництва чого б то не було в світі. Однак бренд KWADRON зміг стати лідером на ринку обладнання для татуажу, тату і перманентного макіяжу. Чому?

KWADRON: специфіка бренду

Бренд KWADRON або ж Квадрон заснований в Польщі і займається виробництвом картриджів, голок та іншого супутнього обладнання для створення татуажу, перманентного макіяжу та татуювань. А відгуки від фахівців в цій галузі іменують його не інакше, як кращим європейським виробником цих засобів. І продукція цього бренду вважається найякіснішої в своєму сегменті.

Без особливого піару і модерних продуманих маркетингових стратегій польська торгова марка швидко здобула популярність у майстрів татуажу в різних країнах світу. Секрет успіху компанії дуже простий. Вони роблять свою справу точно і відмінно. А апарати для татуажу від KWADRON характеризуються надійністю і точністю в роботі. І звичайно ж, на тлі розвинених країн Центральної Європи і Америки продукцію KWADRON відрізняє більш доступна ціна.

Здавалося б, наприклад, голка для тату або татуажу. Що може бути простіше? Але і в її конфігурації є безліч тонких нюансів, які впливають на якість роботи майстра. KWADRON пропонує найрізноманітніші конфігурації голок, їх текстури і заточки. І так з кожним найменуванням товару.

Купити продукцію KWADRON: Київ і Україна

Наш інтернет-магазин з недавніх пір є офіційним представником компанії KWADRON в Україні. Тому ми можемо запропонувати найбільш зручні і вигідні варіанти купівлі обладнання від цього бренду нашим клієнтам.

Показано з 1 по 15 із 75 (5 сторінок)