Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бренд Kodi Professional: український прорив в індустрії краси

Американські, європейські та навіть азіатські торговельні марки користуються великою популярністю серед фахівців з перманентного макіяжу. Вельми справедливо, адже саме заокеанські виробники стали світовими першопрохідцями в розвитку індустрії краси. Однак і Україна не стоїть на місці: хороші і міцні позиції, в тому числі і на іноземних ринках, займає вітчизняний бренд Kodi Professional. А відгуки про високу якість продукції нашого виробництва можна почути і в Італії, і у Франції.

Kodi Professional: історія розвитку бренду

Торгова марка Kodi Professional або ж Коди Профешнл була заснована в 2005-му році. Зараз її продукція – це професійна косметика і супутні засоби в усіх галузях індустрії краси. І якщо спочатку Kodi Professional спеціалізувався в основному на матеріалах для манікюру, то з недавніх пір марка стала виробляти і високоякісні засоби для татуажу і перманентного макіяжу. Причому на українських пігментах для татуажу працюють в салонах краси не тільки в Україні. Зараз Kodi Professional офіційно експортує свою продукцію в десять країн: Італію, Францію, Німеччину, Ізраїль, Швецію, Іспанію, Литву, Латвію, Росію та Білорусь.

А чому? Тому що, конкуруючи з країнами з розвиненим косметологічним виробництвом, українська компанія змогла створити інноваційний продукт. Він провадиться за ексклюзивною формулою, розробленою нашими вченими.

Купити Kodi Professional: Київ і Україна

Ще одна перевага продукції українського бренду – це доступна ціна. Природно, вітчизняні товари нам купувати набагато дешевше, ніж їхні іноземні аналоги по абсолютно закономірним бізнес-причинам.

Показано з 1 по 15 із 62 (5 сторінок)