Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Кліп корди для тату машинок


Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Кліп корди для тату машинок

Для перманентного макіяжу, окрім тату машинки, голки для татуажу, пігментів і наконечників, майстру знадобляться ще й кліп корди. Кліп корд - це провід для тату машинки, з його допомогою машинки для татуажу з'єднуються з педаллю. Один роз'єм дрота підключається до машинки, а інший - до педалі. Кліп корд має спеціальний м'який кабель, який дозволяє з легкістю управляти тату машинками. Крім того, з таким кабелем блоки живлення передають потужність до ручки машинки для татуажу без перебоїв.

Як обрати кліп корд для тату машинки

Під час вибору кліп кордів обов'язково потрібно звертати увагу на їх якість. Адже підключений до педалі кліп корд повинен гарантувати безперешкодну подачу потужності, безперервність і довговічність роботи. Тільки якісні кліп корди для тату машинок захищені від розхитування і переломлення дроту. Кліп корд для машинок відомих виробників має штекер з латунним наконечником, який забезпечує необхідну подачу електричних імпульсів. Також якісні кліп корди захищають тату машинки від стрибків електрики, щоб забезпечити майстру стабільну роботу і дозволити не відволікатися на технічні неполадки.

Кліп корди для тату машинок складаються з «вусів», які підключаються до машинки, і джека (він підключається до блоку живлення). Під час їх вибору потрібно звертати увагу не тільки на якість, але і точно знати, чи підходить джек вашому джерелу живлення. Такий тип кліп корд називається стандартним, його використовують індукційні і роторні тату машинки. Для татуажу машинки нового покоління використовують кліп корд RCA.

М'який з'єднувальний провід забезпечує максимальну маневреність для машинок. Жорсткий кліп корд буде сковувати і гальмувати роботу майстра. Для зручності роботи, вибираючи провід, потрібно звертати увагу не тільки на його жорсткість. Важливою характеристикою також є вага і довжина кліп корду. Для тату машинок кліп корди совісні виробники в основному виготовляють легкими, їх вага не перевищує 100 грамів. Чим менша вага дроту кліп корду, тим менше навантаження на руку і легше працюється майстрові. Довжина проводу варіюється від 1,5 до 1,8 метра. Тому в пошуках кліп корду потрібно точно знати, де будуть стояти меблі для салону, де розташується блок живлення, і яка відстань між ними передбачається.

Машинки для тату і для татуажу мають багато відмінностей, які завжди треба враховувати, вибираючи запчастини для роботи з ними. При виборі кліп корду необхідно звернути увагу на роз'єм в машинках. Так, кліп корд RCA підходить для всіх машинок з RCA роз'ємом. Такі дроти мають різну ціну, їх виготовляють різні виробники, вони можуть мати різну вагу і довжину, але завжди в описі буде відзначено: «RCA кліп корд». Ще один вид з'єднувальних проводів використовують машинки індукційні і машинки роторні. До тату машинки такі кліп корди підключаються за допомогою подвійних роз'ємів, так званих «вусиків», а до блоку живлення - через вихід 1/4 "моно, який є стандартним для більшості джерел.

Якісні кліп корди також допоможуть надійно з'єднати всі запчастини для тату машинки. Підключаючи педаль до машинки за допомогою дроту, що ідеально підходить, майстер зможе повністю зосередитися на роботі, не думаючи про технічну її складову. Кліп корд для тату машинки повинен бути міцним і в той же час еластичним, щоб робота була легкою і вдалося уникнути надламів і перегинів проводу.

Купити найкращі кліп корди для тату машинок

Майстри часто вибирають кліп корд преміум якості для тату машинки Premium Lightweight RCA Cord 6 Foot. Випуском цих кліп кордів займається відома американська фірма Bishop Tattoo Supply. Це кращий RCA кліп корд фірми, його розробляли впродовж півроку. Кліп корд для машинок з RCA роз'ємом дуже легкий, щоб не перевантажувати машинку, але в той же час в нього вбудований фіксатор довговічності. Серед переваг можна також виділити матову силіконову оболонку, яка додає кліп корду гнучкості і пігменти для татуажу наносяться машинкою неймовірно просто. До слова, ця фірма виробляє тату машинки роторні Bishop Rotary. Вони збираються вручну і користуються великою популярністю серед майстрів.

Серед кліп кордів для тату машин зі стандартним роз'ємом можна виділити Clip Cord Ultralight Armor. Його виробництвом займається російська фірма Vlad Blad. Роторні тату машини і індукційні тату машини з таким кліп кордом отримують відмінну маневреність і легкість в управлінні. Обшивка цього кліп корду виготовлена ​​з міцного матеріалу, який забезпечує його довговічність. Також її перевагою є простота в очищенні і дезінфекції.

Не забувайте, що тільки якісні матеріали можуть гарантувати хороший результат. Комплекти для проведення татуажу повинні бути виготовлені з перевірених матеріалів і відповідати всім нормам якості та безпеки. Апарати для перманентного макіяжу потрібно вибирати відомих світових фірм з хорошими відгуками, які дають гарантію і роблять все для довговічної роботи своїх машинок. Фарба для тату, татуажу або мікроблейдінга не повинна викликати алергії у клієнтів, добре триматися і не сходити нерівномірно. Голки для татуажу і голки для тату обов'язково повинні бути одноразовими, стерильними і застосовуватися тільки за призначенням. Не варто забувати і про наконечники для татуажу і тату. Адже саме наконечники тримають голку, задають їй точний напрям і забезпечують подачу пігментів.

Для якісного татуажу або для мікроблейдінга процедура повинна бути безперервна, і тільки кліп корд від відомих виробників, який задовольнить всі потреби майстра, зможе забезпечити ідеальний результат. Важливо пам'ятати, що хороші кліп корди і блоки живлення - це перш за все ваша безпека. Необхідно перед кожною процедурою перевіряти правильність підключення і проводку в цілому, а також не нехтувати порадами електриків. На елементах, які подають електричний імпульс точно не варто економити. У нашому інтернет магазині ви знайдете кліп корди до тату машинок високої якості за вигідними цінами. Також зверніть увагу на інші аксесуари для проведення процедури перманентного макіяжу. Дотримання всіх правил проведення татуажу або мікроблейдінга і використання якісних матеріалів гарантовано забезпечить майстру задоволеного клієнта і хороший заробіток.