Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Кліп-корди


Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Кліп-корди

Купити кліп-корди для тату машинок

Для підключення тату машинки слід придбати спеціальне пристосування, які полегшить роботу майстра. З'єднувальні дроти є не менш важливою частиною оснащення і вони дозволяють підключити будь-який тип обладнання. М'який кліп-корд для тату використовується для подачі напруги і такий провід слід вибирати особливо ретельно. Важливо звертати увагу не тільки на якість обплетення, але і на з'єднувальні елементи.

Як обрати якісний кліп-корд?

Робота з машинкою для перманентного макіяжу вимагає свободи дій, і жорсткий дріт буде сковувати рухи майстра. Кліп-корд для тату машинки призначений для підключення педалі, за допомогою якої виконується управління машинкою. При виборі цієї проводки слід звертати увагу на вагу кліп-корда, його жорсткість і якість сполучних елементів. Такий підхід дозволить знизити навантаження на руку, що зробить роботу майстра досконалою.

Сучасна машинка для тату складається з декількох елементів, і якісний кліп-корд забезпечить надійне з'єднання всіх деталей. Наявність педалі дозволять майстру повністю зосередитися на роботі і її підключення обов'язково. Кліп-корд для тату машинки повинен відповідати таким вимогам:

  • еластичність матеріалу і опірність деформації;

  • міцність проводу і неприпустимість зламів і перегинів;

  • невелика вага при незмінній товщині струмопровідної жили;

  • якісне з'єднання з джеком або RCA роз'ємом.


Призначення кліп-корда


Безперебійна робота тату машинки має величезне значення. Для підключення цієї техніки необхідно надійне з'єднання, і кліп-корд для перманентного макіяжу легко впорається з подібним завданням. Залежно від моделі така проводка має RCA роз'єм або оснащується стандартним джеком. М'якість обплетення має вирішальне значення і дозволяє під'єднати машинку так, щоб не ускладнювати руху майстра.

Призначення кліп-корду полягає в підключенні обладнання, а якістю ізоляції приділяється особлива увага. Проводка, як і блоки живлення повинні відповідати всім вимогам з електробезпеки. На таких елементах не варто економити, адже занадто тонкий перетин дроту може негативно вплинути на роботу тату машинки, а сам провід легко порветься навіть при невеликому розтягуванні. Хороший кліп-корд для татуажу вибрати досить просто, і наш інтернет-магазин пропонує величезний вибір цієї продукції.


Де можна замовити кліп-корд для тату машинки?


Не забувайте, що у вас завжди є можливість придбати кліп-корд для тату машинки за низькими цінами і доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Наш інтернет-магазин надає найкращу та найнадійнішу продукцію. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо їх перед продажем. Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі товарів на нашому сайті. Замовляйте в нас також голки!