Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бренд GOOCHIE: «кутюрна» якість у перманентному макіяжі

Які у вас асоціації викликає слово «Гуччі»? Звичайно, приголомшлива краса, яскравий стиль, завидна якість, а також нечувана ціна... Татуажний бренд GOOCHIE багато в чому підтверджує ці відгуки про прославлений італійський Модний Дім. Однак ціна на його товари доступна демократичної більшості без будь-яких проблем.

Перманентний макіяж від GOOCHIE: історія бренду

Торгова марка GOOCHIE з виробництва матеріалів для татуажу була створена вже понад двадцять років тому – в 1996-му році в Китаї, в місті Гуанчжоу. Знаменитий в світовій індустрії краси бренд GOOCHIE юридично належить компанії «Гуанчжоу Zixuan Tattoo & permanent make-up cо. Ltd».

Сьогодні це одна з найбільш купованих торгових марок пігментів для перманентного макіяжу в усьому світі, в тому числі в Сполучених Штатах Америки і провідних країнах Європи. А це великий прорив для азіатських виробників в сфері краси. Відповідно, у всієї продукції GOOCHIE є сертифікати якості європейського та американського зразка.

Головна особливість і девіз GOOCHIE – це різноманітність! Наприклад, у жодного бренду ви не знайдете такого інноваційної різноманітності текстур.

Купити продукцію GOOCHIE: Київ і Україна

Наш інтернет-магазин є офіційним представником торгової марки GOOCHIE в Україні. Тому за допомогою наших послуг ви можете швидко і в комфортних умовах придбати всілякі пігменти, барвники і супутні матеріали для мікроблейдінгу, перманентного макіяжу, татуажу губ, повік, ареалів і так далі. Ми гарантуємо якість і справжність товарів, які продаємо. Що з радістю підтверджуємо документально – на вимогу, надаючи сертифікат якості міжнародного зразка.

Показано з 1 по 15 із 36 (3 сторінок)