Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Наконечники на голки для тату машинок


Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 

За допомогою перманентного макіяжу можна перетворити обличчя людини, щоб завжди виглядати бездоганно. Крім машинки для татуажу, пігментів і голок ще потрібні також наконечники або, як їх ще називають, дюзи. Такий наконечник дозволяє нанести потрібну дозу пігменту під шкіру. З ним майстер може зробити татуаж на обличчі будь-якої складності. Звичайно, наконечники для голок потрібні кожному салону, в якому можна скористатися послугою татуажу або перманентного макіяжу губ, брів та інших частин. Зазвичай вони недорогі, а у нас в магазині ви знайдете багато товарів за доступною ціною.

Види наконечників для татуажу

Дюзи – це свого роду наконечники для тату машинок або носики для тату. У тату машинок голки бувають різні по перерізу, кількості і канальності. Тому і такі запчастини для тату, як наконечники, теж можуть бути різні. Але вони зроблені для того, щоб фарба для тату розподілялася рівномірно під шкірою так, як потрібно майстрові. Вони постачають в індивідуальних упаковках або наборах. Бувають наконечники для салонів з послугою татуажу пластикові та сталеві. Майстри вибирають їх за своїм уподобанням. Купити дюзи можна в різному виконанні, деякі підходять для окремих голок, інші – для спаяних.

Типи наконечників варіюються від типу голки, тобто він може бути круглим і плоским, довгим і укороченим. За допомогою такої конфігурації наконечників можна зробити проникнення голки точніше, а витрату матеріалу – більш економічною. Маркуються вони так: спочатку йде латинська буква, яка позначає переріз голки R – round (круглий) або F – flat (плоский).Далі вказується число, що позначає кількість каналів. Наприклад, R1 підходить для голки з круглим перетином одноканальної, а F5 – для плоского перерізу п'ятиканальної голки.

Іноді наконечники ще називають тіпсами. Тіпси також бувають різні за призначенням і отвори у них різні: овальні, плоскі, у вигляді ромба або трапеції. Щоб правильно вибрати, потрібно зрозуміти, який перетин у вашої голки. Щоб повітря рівномірно надходило, є в тіпсах для татуажу ще і бічний отвір. Використання наконечників (тіпс, дюз, носиків) може забезпечити високу якість татуажу, допомагає уникати помилок при нанесенні пігменту, детально промальовувати контур і тіні, зробити плавний перехід, а малюнок буде виразним і довго буде радувати клієнта. 

Дюзи для перманентного макіяжу

При татуажі майстер може нанести лінію різної товщини і зробити градацію кольору, створити тінь. Дюзи дуже допомагають майстрам створювати такі ефекти. З хорошими пігментами популярних виробників можна зробити татуаж будь-якої складності. Дюзи або наконечники для тату – витратні матеріали. Їх зручніше використовувати в пластиковій конфігурації, бо так буде простіше замінити їх, замість того, щоб піддавати стерилізації. Одноразові дюзи стерилізують гамма-випромінюванням і поміщають в індивідуальну герметичну упаковку. Дюзи популярних виробників і їх більш недорогі аналоги відповідають всім стандартам якості і абсолютно безпечні. В інтернет-магазині TATTOOLINE ви можете знайти такі наконечники за невеликою ціною.

Коли будете вибирати наконечник, зверніть увагу на те, чи сумісний він з вашими голками. Краще всього купити наконечники для татуажу різні, щоб не втратити клієнтів через простій. Дюзи також часто замінюють на картриджі – це готове рішення, і вони теж дуже зручні.

Дуже важливо при створенні татуювання правильно вибрати наконечники, не прогадати з розміром. Це не так просто, особливо новачкам. Вони не завжди знають, які є типи голок і як опрацьовувати деякі деталі. Тому помилитися і взяти не той товар дуже легко. Краще проконсультуватися з досвідченим майстром, наставником або консультантом в магазині.

Кількість виробників дуже велика, а стандартизації та взаємозамінності в цій галузі практично немає, тому часто це стає проблемою навіть для досвідчених майстрів.

Вибір наконечників

Наконечники так важливі, тому що чим менше буде довжина конуса, тим більше пігменту потрапить в шкіру через голку. А чим більше, тим повільніше буде відбуватися процес татуажу. Тому довгі наконечники будуть зручніше для роботи з темним пігментом, коли дуже важливо ідеально опрацювати зону правильно, щоб не переборщити. Майстри вибирають різні розміри конусів, але багато хто не вважають, що це дуже сильно впливає на процес створення перманентного макіяжу. Розуміння багатьох нюансів прийде тільки з досвідом. Також не варто забувати, що деякі наконечники сумісні тільки з деталями певних виробників.

Вибір типу голки 

Наконечники створені під свій конкретний тип голки, тому потрібно розібратися, які є голки, для чого вони призначені, як використовувати їх для татуажу та перманентного макіяжу, щоб більш ґрунтовно підійти до вибору наконечника.

У кожної голки конфігурація така, що вона створена з безлічі більш дрібних голочок, які пов'язані одна з одною. Але у них різна спайка і різний рівень герметичності.

Лайнери добре підійдуть для детального опрацювання, складного макіяжу, з яскравим кольором. Часто їх використовують для тату у вигляді тексту і великих деталей. Маленькі голочки в групу спаяні дуже щільно.

Шейдери зробили, щоб заповнювати великі області, у них теж відразу кілька голок, але вони з'єднані вільно і часто мають форму п'ятикутника.

Є конфігурації з комплектами з 3, 5, 9 і так до 30 голок, які теж згруповані разом.

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти різні варіанти як самих голок для тату машинок, так і наконечників для них.

Вибір кількості та діаметру голок 

Вибрати голку дуже просто. Головне звернути увагу, скільки в ній зібрано дрібних голочок, який у них діаметр, якщо вони спаяні навколо стержня. Для прикладу, у голки 6-го розміру діаметр буде 0,2 мм, 8-го – 0,25 мм ,у 12-го – 0,35 мм

Звісно, зі збільшенням діаметра потовщується і голка. Маленькі діаметри більше підходять, щоб опрацьовувати жорсткі лінії, а великі – дадуть можливість швидко зафарбувати певну ділянку шкіри. Найчастіше для перманентного макіяжу використовують номер 10. Але почати варто з самих популярних і універсальних голок. Враховуючи всі ці фактори, спочатку слід правильно вибрати голку, а вже потім наконечник до неї. Бажано брати одного виробника, щоб уникнути моментів, коли в найбільш невідповідний момент наконечник не підійде.