Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Купити голки для тату машинки


Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 

У нашому інтернет-магазині ви можете купити голки для тату машинки, у нас адекватні ціни і гарна якість, приємні знижки, гарантія.

Вибір голок для тату машинки - ключове і дуже важливе завдання для будь-якого тату-майстра, тому що від цього безпосередньо залежить якість виконуваної роботи і отриманий результат, і, відповідно - задоволеність клієнта.

Оскільки голки для тату є одним з основних витратних матеріалів в процесі роботи при виконанні татуювання, тому дуже важливим є правильний підбір для татуажу голки для кожної конкретної мети кінцевого призначення.

Як правильно вибрати і де купити якісні тату голки для нанесення татуажу? Насправді питання вибору голок для тату не таке просте, як може здатися на початковому етапі, до того ж, якщо за справу береться майстер початківець, то не виключена плутанина в підборі і в застосуванні даних видаткових інструментів.

Тату голки розрізняють по їх формі, а також за кількістю елементів, які знаходяться в єдиній спайці. Відповідно, ці дані обумовлюють обсяги ушкодження шкірних покровів клієнта, а також кількість пігментної речовини, яка заноситься за один удар на шкіру.

Різняться також тату голки по їх заточуванню. Заточування бувають короткими, середніми і довгими. Діаметри тату голок можуть варіюватися в рамках діапазону 0,25 - 0,4 мм. При нанесенні татуажу для промальовування контуру, як правило, використовують голки з довгим заточуванням. Середня довжина тату голки вважається універсальною і підходить для різних цілей. Голки невеликого діаметру в парі з коротким заточуванням здатні забезпечити нанесення на шкірний покрив великих точок, тату голки з невеликим діаметром, маючи довгу заточку, здатні нанести на шкіру точку мінімального розміру.

Тату голки для татуажу бувають контурними. Маркування у вигляді 1RL, 3RL, 5RL, 7RL говорить про кількість з'єднаних разом голок по колу. Відповідно, голки для татуажу, з'єднані таким способом в пропорційній кількості, будуть мати більший контур. Використовуються контурні голки також і для створення перманентного макіяжу в косметології. Служать вони, як правило, для того, щоб нанести найтонші лінії фарб для тату, а також створити необхідні контури (відповідно і назва - контурні голки для татуажу).

Тримачі для тату бувають декількох видів. Тримачі під голки і під картриджі для тату майстра створені забезпечити коректний і бажаний рух в процесі створення татуажу. Тримачі також відносяться до категорії витратних матеріалів у татуажі. Тримачі для голок бувають одноразовими (гумові або силіконові) і багаторазовими (виготовлені з металів). Багаторазові мають спеціальне покриття, завдяки чому їх чистка, включаючи численні дезінфекції, не займає багато часу і не вимагає великих зусиль, що істотно спрощує роботу тату майстра і допомагає оптимізувати весь робочий процес, не витрачаючи даремно дорогоцінний час тату майстра і клієнтів.

Тату машинки індукційні і роторні, в чому відмінність? І яка з тату машинок краще? На що звернути увагу при виборі тату машинок і як підібрати до них голки?

Ключова відмінність індукційної і роторної машинок у татуажі полягає в тому, що в роторної машинці рушійна сила спочатку перетворюється на обертальну, і тільки після цього перетворення вона переходить в поступальну. Що стосується руху голки під час нанесення тату, то рух відбувається завдяки роботі мотора, саме в процесі його руху створюється одночасний вплив на шкірні покрови.

Якщо розглянути принцип роботи індукційної тату машинки, то тут він в рази складніший, і полягає в тому, що подачу голок покладено на електромагнітні катушечки. Вони по черзі притягують і відштовхують сталевий бойок. При цьому для того, щоб індукційний пристрій працював, його необхідно підключити до блоку живлення і подати енергію за допомогою спеціальної вбудованої педальки, на відміну від роторної. Роторні тату машинки ж підключаються до мережі напряму безпосередньо.

При проведенні будь-якого виду робіт: промальовування контурів, зафарбовування фону, створення тіней – змушує тату майстра дуже педантично і з максимальною увагою підходити до підбору деталей, витратних матеріалів та інструментів, тому що від цього безпосередньо залежить якість робіт і вдоволення клієнта. Різні техніки нанесення татуажу вимагають різних наборів тату голок. Як правило, заповнення фону відбувається текстурованими тату голками - вони здатні створювати великі зони ушкоджень, разом з тим наноситься і більша кількість пігменту, і в даному випадку це виправдано.

При створенні перманентного макіяжу відбувається нанесення багатьох дрібних контурів і деталей, тому в цьому випадку потрібне застосування більш дрібних голок, які істотно менше здатні пошкоджувати шкірні покрови.

Купити голки для татуажу та перманентного макіяжу

Голки для створення татуювань виробляються з нікелевих, платинових сплавів і легованої сталі. Також дуже важлива стерильність голок для татуювання. Обов’язково слід відкривати кожну нову упаковку голок для тату виключно при клієнтові і ніяк не до його приходу, використовуючи при відкритті спеціальні індикатори, який є в кожній упаковці.

У разі необхідності, ви завжди можете проконсультуватися з будь-якого питання, щодо тату-голок у співробітників інтернет-магазину Tattoo Line (tattooline.com.ua)

В інтернет-магазині Tattoo Line (tattooline.com.ua) можна придбати повний асортимент товарів для створення якісного професійного татуажу: голки round, голки для мікроблейдінга, тату набори, запчастини для машинок, голки для перманентного татуажу, голки для зафарбовування, напаяні голки, mag голки, flat голки, стерильні голки, фарба для тату Intenze Ink, tattoo ink, витратні матеріали для мікроблейдінга, аксесуари для створення татуажу, тату голки round, голки для тату Round Liner (RL), Round Shader (RS), Round Magnum (RM ), Magnum-1 (M1), Magnum-2 (M2), Flat (F), голки акупунктурні для татуажу, голки мануальні, наконечники, типси, тримачі стерильні, тримачі сталеві, голки для татуювання verge magnum, машинки для нанесення тату, фарба для тату, пігменти для татуажу, ковпачки для фарби, Goochie татуаж, Giant Sun татуаж, тримачі для фарби, електроживлення для тату, тату машинки, догляд за тату та інші матеріали.

Голки для тату в нашому інтернет-магазині виключно перевіреної якості, оплата можлива в гривнях (uah), готівковим і безготівковим розрахунком.