Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Купити голки і наконечники для татуажу


Показано з 1 по 15 із 82 (6 сторінок)
Купити голки і наконечники для татуажу

Голки для перманентного макіяжу та їх вибір складне і важливе завдання для кожного майстра, адже від їх якості залежить кінцевий результат роботи. Пігменти для татуажу лягають краще при використанні спеціальних голок, які повинні відрізнятися залежно від завдання і очікуваного кінцевого результату.

Сучасні машинки для татуажу складаються з різних компонентів, від вибору яких залежить якість перманентного макіяжу. Для того, щоб кінцевий результат вийшов якісним і фарби для татуажу з часом не втрачали свій колір і насиченість, важливо вибирати не тільки високоякісні пігменти відомого виробника, а й наконечники і голки. Завдання голки для татуажу - зробити красивий і чіткий малюнок, завдання наконечника - точно направити голку під час проведення процедури. Тільки якісні інструменти для проколу шкіри і нанесення пігменту можуть гарантувати відсутність нерівного контуру і колірних перепадів.

Для татуажу машинки бувають різні і підбирати голки потрібно безпосередньо для машинок, якими буде наноситися пігмент. Так, на ринку є два типи машинок: модульні і машинки, що працюють за принципом «голка/ковпачок (дюза)». Для останніх використовують акупунктурі голки, які забезпечують точне нанесення контуру і ретельне промальовування тіней і підходять до будь-якої машинки типу «голка/ковпачок». Традиційні голки для татуажу випускаються у стерильній упаковці, мають одноразове використання, після якого відразу утилізуються. Крім того, такі голки універсальні, вони підходять для машини не одного виробника. Їх використовують для машинок Goochie, Giant Sun і подібним їм.

Купити голки для перманентного макіяжу

Голки для перманентного макіяжу відрізняються своєю формою: вони можуть бути одинарні або спаяні в пучки або ряди. По-різному спаяні голки для татуажу призначені для різних нанесень. Так, голками, які мають тонке вістря, наносять контури або промальовують дрібні деталі; голки, напаяні широкими лопатками, призначені для розтушовування. Також існують голки для пайки. Їх купують майстри, які самостійно спаюють голки в унікальному порядку для створення індивідуальних малюнків.

Для татуажу пігменти наносять різними голками. Традиційні голки мають тонке закінчення і ідеально підходять для нанесення контурів. Крім того, для брови можуть повністю використовувати тонку голку, адже вона дає можливість промальовувати кожну волосинку, без заповнення всієї площі фарбою. Універсальні голки мають плоску або круглу форму. Їх застосовують для найбільш проблемних місць на обличчі, щоб домогтися неймовірної точності нанесення. Часто їх застосовують, щоб вирівняти контур губи або «підняти» брову. Машинка для татуажу з акупунктурою голкою найменше травмує верхній шар шкіри, завдяки чому процедура нанесення фарби для тату стає менш болючою і шкіра відновлюється швидше.

Голки традиційні виготовлені з медичної сталі і є абсолютно стерильними. За таким самим принципом виготовляються голки для пірсингу, адже для проколу вух, губи, язика або іншої частини тіла також необхідна стерильність і одноразове використання. Вибираючи інструменти для тату машинки, майстру варто подбати про їхню якість, різноманітність і переконатися в стерильності, щоб можна було задовольнити будь-якого клієнта і гарантувати йому безпеку процедури.

Модульні голки забезпечують високу швидкість нанесення пігменту для татуажу і виключають люфт між голкою і ковпачком, що гарантує точність нанесення без зісковзування з наміченого «маршруту». Такі голки виключають випадкові проколи і мають високий ступінь стерильності. Модулі картриджі складаються з голки, ковпачка і мембрани, яка запобігає відтік пігменту в зворотну сторону. Голки відомих фірм мають ідеальний кут заточування і таке полірування, яке значно зменшує травматизм шкіри. Для майстра під час вибору модульних голок великою перевагою буде простота у використанні і легкість у заміні модулів. Голки модулі виготовлені з йодованої сталі і відповідають всім світовим нормам за якістю.

Модулі для татуажу допоможуть майстру стати творцем справжньої окраси для губи. Вони роблять ідеальний контур губ: додають припухлості устам і усувають нерівності; а також рівномірно розтушовують пігмент і надають губам природний, але в той же час насичений колір. Для повік модульні голки використовуються і для нанесення контуру і для тіньової техніки. За допомогою модульних голок створюються ідеальні брови. Їх зазвичай використовують для мікроблейдінга, адже вони дають можливість промальовувати кожну волосинку і рівномірно розтушувати колір.

Під час  вибору наборів для татуажу, важливо пам'ятати, що голки для тату і для перманентного макіяжу - це абсолютно різні голки. Для тату використовуються голки, які відрізняються простотою спайки. Також для тату використовуються зовсім інші пігменти і фарби від спеціалізованих фірм. Серед тату пігментів виділяється з відміткою Ink вся продукція. Найпопулярнішими тут можна відзначити World Famous Ink, які мають широку палітру і насичений колір. Cheyenne Tattoo Ink, які володіють високою в'язкістю і захищені від розтікання чорнила. Fusion Tattoo Ink є повністю органічними і не містять хімічних добавок, що ідеально підходить для людей з алергією. Для тату чорні фарби є в пріоритеті, тоді як для татуажу використовуються лише в якості затемнювача. Хоч для тату і татуажу техніки схожі, але матеріали, що використовуються майстром значно відрізняються і для їх покупки потрібно вибирати тільки спеціалізовані магазини.

Купити наконечники для татуажу в Україні

Для татуажу голки тримають спеціальні наконечники, які задають точний напрям голки і виключають її коливання в різні боки. Фарба для тату з наконечниками потрапляє в точно намічене місце і створює ідеальний малюнок для губи, брови або інших частин тіла. Наконечники для голок можуть мати овальні, ромбовидні або трапецієподібні отвори. Голки наконечники тримають мертвою хваткою і завдяки їм можна підвищити точність роботи майстра, вони допомагають краще нанести контур, створювати тіні і розтушовувати пігменти. У наконечниках є невеликий отвір збоку, який забезпечує відтік повітря і полегшує процес нанесення фарби. Завдяки цьому для татуажу пігменти подаються рівномірно і не розтікаються.

Майстри в своїй роботі використовують кілька видів наконечників. Найзручнішими і найпопулярнішими є одноразові пластикові наконечники. Такі наконечники вважаються найбезпечнішими. Вони мають спеціальні носики, які можна індивідуально підібрати під кожного клієнта і з легкістю міняти в процесі роботи. Пігменти для татуажу з пластиковими наконечниками наносяться легко і точно, яким би складним не було бажання клієнта. Завдяки наконечникам фарба для татуажу наноситься без помилок, і навіть можна домогтися природного колірного переходу з насиченими кольорами і легкими півтінями. Ідеально вибрані тримачі для голок забезпечать сильну фіксацію і допоможуть зробити малюнок будь-якої складності.

Правильне використання наконечників виключає ковзання і вібрацію голки під час роботи. Для татуажу голки потрібно правильно фіксувати і вибирати для різних голок різні види наконечників. Тоді клієнт гарантовано отримає рівномірний колір і рівні контури, а майстер - задоволеного клієнта, який захоче повернутися або порадити його друзям.

Важливо пам'ятати, що на ринку існує багато підробок, які не зможуть забезпечити якісне нанесення пігментів для мікроблейдінга і татуажу. Тому купувати і самі машинки для татуажу, і інструменти до них, або ж інші аксесуари для перманентного макіяжу варто лише в перевірених інтернет магазинах. Наш магазин гарантує високу якість всіх продуктів і задоволеного клієнта на виході з вашого кабінету. Набори для проведення процедур татуажу і мікроблейдінга можна купити в нашому інтернет магазині.