Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Голки та наконечники


Показано з 1 по 15 із 30 (2 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Голки та наконечники

Голки для татуажу


Виконання татуажу вимагає спеціальних витратних матеріалів, які відрізняються від виробів, призначених для класичного тату. На окрему увагу заслуговують голки для татуажу, їх особливий дизайн забезпечить зручність в роботі і мінімальний травматизм поверхні шкіри. Сьогодні можна голки для татуажу можна купити різної форми і виконання, що дозволить задовольнити запити будь-якого клієнта.

Види голок для перманентного макіяжу

Для перманентного макіяжу важливе точне нанесення контуру і детальне промальовування тіней. Акупунктурні голки для татуажу відповідають всім таким вимогам, а їх використання не може нашкодити здоров'ю. Всі такі витратні матеріали випускаються в стерильній упаковці, а після використання підлягають утилізації. Голка для татуажу брів набагато тонше звичайної, що дозволяє виконувати найскладніші операції по нанесенню пігментної фарби. Крім набору голок, майстру також будуть потрібні картриджі для татуажу, і дюзи. Все це можна легко купити у нас в магазині.

Голки для тату машинки можуть мати традиційне виконання або перебувати на спайці. Майстру не важко підібрати всі потрібні компоненти за найкоротший час. Класичні витратні матеріали мають такі характеристики:

 • Застосовуються для нанесення контуру;

 • Підходять практично для всіх машинок;

 • Мають плоску або округлу форму;

 • Випускаються в стерильній упаковці.

Спаяний тип голок не менше цікавий і такі вироби мають такі особливості:

 • Підходять для заповнення кольором великої площі;

 • Мають плоске виконання або виготовляються у формі кола;

 • Модульна будова забезпечує високу швидкість нанесення пігменту;

 • Точність попадання не поступається голкам класичного типу.

Акупунктурні голки

Такі вироби використовуються для самих проблемних місць на обличчі. Звернувшись в наш інтернет-магазин, акупунктурні голки для татуажу можна купити за найнижчою ціною. Використовуючи ці витратні матеріали, виключений ризик травматизму епідермісу, а після татуажу шкіра відновиться протягом найкоротшого часу. Купувати голки для тату машинки потрібно відразу декількох видів, щоб пізніше не турбуватися про якість послуг, що надаються.

Загалом, усі пропоновані голки для татуажу зроблені з медичної сталі і повністю стерильні. Така продукція підійде самому вимогливому клієнтові.


Голка-модуль


Успішне проведення процедури перманентного макіяжу залежить не тільки від майстра, а й матеріалів. Модуль-картридж містить в собі безпосередньо одинарну голку, ковпачок і мембрану, яка оберігає ручку-маніпулу від зворотного відтоку пігменту. Модульні голки Kodi з оптимальним кутом заточування і спеціальним поліруванням, вони дозволяють значно зменшити травматизм шкіри в зоні застосування.


Переваги голки-модуля:

 1. Система захисту від випадкового проколу.

 2. Запобігання внутрішнього механізму маніпули від попадання пігменту.

 3. Забезпечення стерильності.

 4. Легка і швидка зміна модулів при необхідності.


Призначення голки-модуля:

 1. Губи - ідеальний контур, розтушовування;

 2. Повіки - контур, тіньова техніка;

 3. Брови - волоскова техніка, розтушування;

Також, важливо знати, що ця голка виготовлена з йодованої сталі і відповідає всім європейським косметологічних стандартам.


Наконечники для татуажу


При виконанні татуажу не можна обійтись без спеціальних інструментів. Для точного напрямку голки використовуються тату наконечники, які виключають будь-який люфт в русі механізму машинки. Такі вироби допоможуть зробити максимально точний малюнок і гарантують потрапляння пігменту в потрібну ділянку. Всі наконечники для тату машинок мають пухові виконання, а пластиковий корпус відмінно

підходить для індивідуального використання.

Види наконечників для татуажу

Ці елементи також називають тіпсами і застосовують їх для нанесення контуру, тіней і переходів. Залежно від призначення наконечники для голок тату мають плоскі, овальні, ромбовидні або трапецієподібні отвори. Така конфігурація залежить від типу використовуваних голок і забезпечує високу точність в роботі майстра. Для рівномірного надходження повітря в тіпсах передбачений невеликий бічний отвір. Технологія полегшує роботу для тату машинки  і робить її більш рівномірною.

Загалом, пластикові наконечники найбільш зручні в роботі і забезпечують всі вимоги безпеки. Такі носики для тату машинки індивідуальні для кожного клієнта і легко змінюються в процесі роботи. Використання пластикових тіпсів забезпечить наступні переваги:

 • висока якість татуювання будь-якої складності;

 • відсутність помилок при нанесенні пігменту під шкіру;

 • детальне промальовування контурів, градації і півтіней;

 • плавні колірні переходи і виразність малюнка.

Як вибрати якісні тіпси для тату машинки?


Слабка фіксація голки легко приведе до помилок при нанесенні пігменту. В цьому випадку вібрація ускладнить роботу майстра, і спеціальний наконечник допоможе позбутися від маси проблем. Все тіпси для тату машинок призначені для певного виду голок і дозволять зробити малюнок будь-якої складності. Такі елементи підходять для роботи з фарбами для тату INTENZE і інших виробників. Правильно підібрані тіпси забезпечують надійну фіксації голки, що виключить помилки при виконанні татуажу.

Одноразові наконечники виготовляються з пластика і найбільш зручні в роботі. Майстру не складе труднощів вибрати необхідне обладнання для тату машинки, а величезний асортимент тіпсів полегшить вибір. Пластикові тату наконечники варто купити декількох видів, це значно спростить нанесення малюнка. Такі витратні матеріали сьогодні може купити кожен майстер, а їх невисока ціна доступна для будь-якого бюджету.


Де можна замовити голки та наконечники для тату машинки?


Не забувайте, що у вас завжди є можливість придбати голки та наконечники для тату машинки за низькими цінами і доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо найкращу та найнадійнішу продукцію. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо їх перед продажем. Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі товарів на нашому сайті. Замовляйте також в нас кліп-корди