Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бренд Еver Аfter: прославлена ​​американська марка

Вибираючи витратні матеріали для таких делікатних б'юті-процедур як мікроблейдінг, татуаж і перманентний макіяж – орієнтуйтеся на надійних авторитетних виробників. Одним з таких мастодонтів світового ринку є бренд Еver Аfter. Ця американська компанія за багато років свого існування сформувала гідну репутацію і стабільно отримує схвальні відгуки від нових і нових клієнтів.

Еver Аfter: історія бренду

Багато років тому знаменита косметологічна американська компанія «Eternal Ink» створила особливий дочірній бренд – Евер Афтер. Він спеціалізується на пігментах для татуажу і супутніх засобах. Нова лінійка товарів швидко стала хедлайнером світових ринків. Сьогодні Еver Аfter – «зірка» серед компаній в цій галузі.

Крокуючи в ногу з часом, Евер Афтер береже свої традиції, раз у раз насичуючи їх новітніми розробками своїх вчених. Нові текстури або матеріали в татуажі? Першими вони з'являються саме у Еver Аfter.

Купити продукцію Еver Аfter: Київ і Україна

Наш інтернет-магазин – ексклюзивний представник цього американського бренду в Україні. Тому у нас ви можете придбати будь-які товари від Ефер Автер в найбільш широкому асортименті і з гарантією справжності – а значить і стовідсоткової якості.

Всі товари, представлені в наших вибірках, сертифіковані за міжнародними стандартами – що ми з задоволенням документально підтверджуємо на вимогу клієнтів. Ціна на Еver Аfter, звичайно ж, теж стане для вас приємним сюрпризом від нас. В силу нашого офіційного співробітництва з брендом ми обходимо безліч додаткових витрат, для того, щоб представити товар для наших покупців в максимально лояльних розцінках.

Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)