Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бренд Doreme з Кореї з любов'ю

Бренд Doreme виділяється на тлі інших брендів своєю інноваційністю. Завдяки цьому всі відгуки від фахівців і професіоналів у сфері індустрії краси говорять про те, що продукція Doreme – це найостанніше і нове «покоління» серед аналогів.

Doreme принципи бренду

Бренд Doreme або ж Дореме був заснований кілька років тому в Кореї. Всім знавцям індустрії краси та кожному просунутому споживачеві відомо, що саме Корея, у створенні інноваційної та казково-дієвої косметики (яка дійсно може подовжувати нашу свіжість, красу і молодість на довгі-довгі роки) попереду планети всієї. Корейські виробники на світовому косметичному ринку швидко і впевнено обходять визнаних мастодонтів на кшталт Франції і США. Поки ті печуться про розкішний естетичний піар, працюючи на ім'я бренду і цінність своїх лейблів, Корея ретельно працює над науковими дослідженнями, представляючи світу нові вражаючі результати і засоби, які творять чудеса. Бренд Doreme – не виняток. Він повністю підтверджує це твердження, при цьому намагаючись, щоб ціна на їхню продукцію не була такою ж разюче недоступною.

Головна спеціалізація Doreme – пігменти для тату і татуажу. Над їх розробкою посилено працюють хіміки-технологи, раз у раз видаючи світу неймовірні результати. Проте в гонитві за нововведеннями творці бренду Doreme, не віддають забуттю традиції – і з натхненням переймають досвід у європейських колег. Так, вчені Doreme тісно співпрацюють з кращими медекспертами з Європи, а також беруть консультації у провідних майстрів татуажу зі Старого світу.

Київ і Україна: всі засоби для татуажу Doreme ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

Показано з 1 по 15 із 62 (5 сторінок)