Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Блок живлення: «серце» для тату машинки


Блок питания Critical Atom X Black
Блок питания Critical CX-1 G2
Блок питания Critical Atom Black
Блок питания Critical XR
Показано з 1 по 15 із 34 (3 сторінок)
Блок живлення: «серце» для тату машинки

Обов'язкова складова майстра татуажу - добре джерело струму. Воно повинне бути довговічним та надійним. Дізнайтеся, як правильно вибирати блоки живлення для тату машинок.

Блоки живлення для тату машинки

Перманентний макіяж здатен кардинально змінити риси обличчя та весь образ людини в цілому. Надавши за допомогою пігменту й машинки для татуажу особливої чіткості брів, очей або губ, вигляд кардинально змінюється. Будь-яка дівчина чи жінка може перевтілитися у справжню королеву. Людина стає набагато яскравішою та привабливішою. А його погляд – чіткішим та виразнішим.

Тату машинки допомагають підкреслювати природну вроду милих дам. Однак спеціальні апарати для татуажу потребують постійного стабільного харчування. Блоки живлення потрібні для безперервної роботи тату машинок. Купуючи обладнання для тату, якісний блок живлення стає невід'ємною частиною під час його вибору.

У кінцевому підсумку якість результату тату-процесу залежить від того, як працюватиме машина майстра, тому обов'язковою складовою майстри татуажу повинно бути дійсно гарне джерело струму: довговічне та надійне.

У нашому інтернет-магазині представлений досить широкий асортимент блоків живлення для тату машинок. Але вибирати блоки живлення для тату машинок не так-то просто, як може здатися на перший погляд. Купа усіляких характеристик, різноманітність моделей, різні форми та різні фактори якості.

Як у всьому цьому розібратися? - запитаєте ви. Щоб це питання не стало проблемою, ми підготували для вас цю статтю. У ній представлені подробиці про переваги тих чи інших моделей. Ви також дізнаєтеся про те, як вибирати блоки живлення для тату машинок у залежності від їх видів.

Види блоків живлення для тату машинки

У арсеналі майстра татуажу обов'язково повинен бути якісний блок живлення для тату машинки. Щоб робота із виконанню перманентного макіяжу була в задоволення, вибирайте продукт правильно.

Від вибору пристрою для роботи тату машинки залежить не тільки безперебійність у роботі апарату, а й термін служби приладу, і його стабільність. Можна з упевненістю сказати, що якісний блок живлення для тату машинки - це запорука «здоров'я» приладу.

На сьогоднішній день розрізняються два види приладів:

  • Із імпульсивними (індукційними) блоками харчування.
  • Із аналоговими (трансформаторними) блоками харчування.

Крім цього, блоки управління відрізняються за зовнішнім виглядом і потужністю. Ви можете обрати пристрій із цифровим дисплеєм або віддати перевагу сенсорним кнопкам. Представлені в нашому інтернет-магазині моделі відрізняються внутрішньою пам'яттю та регуляторами потужності.

При виборі продукту звертайте увагу на різноманітні режими роботи. Для зручності у процесі виконання перманентного макіяжу віддавайте перевагу позиціям із підставками та всілякими кріпленнями.

Обираючи блоки живлення для татуажу необхідно звертати увагу на 5 основних характеристик:

  1. Захист від перепадів напруги.
  2. Сила струму.
  3. Вхідна напруга.
  4. Вольтаж.
  5. Можливість підключення одночасно двох машинок.

Сила струму може бути стандартною. Імпульсні машинки для тату - це найчастіше 2 ампера, трансформаторні - від 1,5 до 3 ампер. Стандартний вольтаж регулюється в 0,1 вольта. Деякі блоки живлення для машинок тату призначені для підключення одночасно двох пристроїв.

Вони можуть бути оснащені перемикачем активного режиму роз'ємів і двома незалежними регуляторами напруги. Врахуйте, що потужні тату машинки потребують потужніших блоків. Відсутність шуму та паразитної вібрації обладнання безпосередньо пов'язані з вибором блоку живлення.

Блоки живлення для тату-машинки можуть бути з мінідісплеем. Такі пристрої функціонально-технічного профілю мають ряд переваг. Багато з них оснащені ударостійкими корпусами з анодованого алюмінію. Керувати таким пристроєм досить легко й просто. Апарати з мінідісплеем стабільні в роботі. Вони відмінно поєднують у собі пріоритети «ціна - якість». І просто незамінні для тату-салонів.

Блоки живлення із сенсорною панеллю відрізняються чудовим сучасним дизайном. Вони компактні та одночасно потужні, з режимом розумної педалі й незалежною пам'яттю. Тобто при відключенні харчування здатні запам'ятати налаштування й зберегти їх. Пристрій відрізняється рідкокристалічним дисплеєм, універсальним кріпленням, захистом від короткого замикання. І можливістю використання бар'єрного захисту.

Педалі для тату машинок і кліп-корди

Основне завдання кліп-корду, необхідного для підключення тату-машинки - її захист від можливих стрибків напруги в електричній мережі. Він здатен забезпечити стабільну роботи майстра татуажу. Найчастіше дроти для тату обладнання виготовлені з еластичного силікону. Щільне з'єднання комплектується переважно штекером із міді.

По суті кліп-корд - це своєрідний ізольований провідник із контактами або джеком, щоб підключитися до обладнання для татуажу. Вибираючи цей провід, варто, перш за все, подивитися на якість ізоляції. Зі стрибками напруги в електромережі добре впорається ізольований кліп-корд.

Захистіть свою тату машину та забезпечте безперебійний робочий процес! Слідкуйте за тим, щоб джек відповідав блоку живлення, який буде використовуватися. У іншому випадку можуть виникнути певні проблеми. Зверніть також увагу на довжину кліп-корду - вибирайте у залежності від потрібної дистанції.

Класика жанру - прямокутні педалі для тату машинки. Але круглі моделі, а також трикутні пристрої також мають свої позитивні моменти. Безсумнівний плюс у тому, що верхня поверхня пристроїв робиться рельєфною для того, щоб нога майстра тату не ковзала під час процесу виконуваної роботи. Спеціальна накладка внизу забезпечує оптимальну фіксацію апарату в потрібному місці.

Купити блоки живлення для тату машинки в Україні

Сучасні дівчата та жінки досить вимогливі. Хочуть виглядати молодими й привабливими в будь-якому віці. Але ж результат процедури залежить не тільки від умінь майстра татуажу, а й від використовуваного обладнання під час роботи.

Тож головне сьогодні - не тільки вибрати майстра своєї справи, а й того татуїровнника, у якого буде якісне обладнання. Як бачите, вибір блоків живлення - завдання не з простих. Якісне силове обладнання для тату машинки грає важливу роль. Різноманітність моделей, безліч незнайомих і незрозумілих на перший погляд характеристик...

Зовсім не даремно блоки живлення для тату машинок ми назвали їх «серцем». Адже вони дійсно забезпечують безперебійне функціонування імпульсних і роторних машин.

Добре джерело живлення - це запорука успішної роботи основного пристрою. Адже воно здатне забезпечити ідеальне нанесення малюнка на шкіру клієнта. Якісний прилад дозволить основному обладнанню працювати безшумно, безперебійно та якісно. Відмінний апарат - це гарантія зручності й довговічності вибору.

Купити блоки живлення за доступною ціною у нашому інтернет-магазині досить просто. Зайдіть до каталогу товарів. Виберіть категорію «блоки живлення». Зверніть увагу на зазначені характеристики і виробника: Stigma, Critical, Hurricane Power, Tattooline і т.д. Зорієнтуйтеся в ціновій політиці.

Врахуйте також вольтаж апарату - до цього питання варто підходити індивідуально. Усе залежить від звичок майстра татуажу та його переваг. Більшість практикуючих татуїровників вважають оптимальною силою струму у 2 ампера, якщо говорити про індукційні блоки, та 1,5-3А - для трансформаторних.

Зручно, що сучасні прилади оснащені покроковимрегулюванням вольтажа. Найчастіше один крок прирівнюється до 3 вольт. Якщо ви хочете придбати більш дорогий блок живлення, забезпечений екраном із відображенням на ньому заданих параметрів, придивіться до його характеристик. Прилади з вбудованою пам'яттю здатні запам'ятати налаштування не тільки однієї, але й двох машинок одразу.

Ви можете вибрати у нас і замовити не тільки сучасні блоки живлення різної потужності й вольтажу. У нашому асортименті - індукційні тату машинки, пігменти для татуажу, меблі для тату, різні аксесуари тощо. Визначившись із вибором, клікніть на позицію «купити».

Ми ретельно відбираємо та надаємо покупцеві тільки найякісніший товар. Якщо ви все ще не впевнені у виборі, не впадайте у відчай! Телефонуйте, і наші фахівці допоможуть вам визначитися.