Все для перманентного макіяжу
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Бренд Aqua: американська якість татуажу в Україні

Бренд Aqua спеціалізується на пігментах для тату, татуажу та перманентного макіяжу найвищої якості, яку тільки можна уявити в світі. Їх головна особливість – це гелеобразна структура.

Aqua: історія бренду

Продукція під ім'ям бренду «Aqua» існує на міжнародному ринку вже близько двадцяти років.

У 1998-му році всесвітній мастодонт з виробництва косметологічних товарів, американська компанія «Lasting Impression Inc.», запустила особливу лінійку спеціалізованої продукції для перманентного макіяжу та татуажу. Раптово через загальну затребуваності лінійка переросла в окремий дочірній бренд компанії – Аква. Продукція татуажних брендів зі Сполучених Штатів Америки не відрізняється особливою бюджетністю, але виділяється особливими гарантіями якості та чіткого результату. До того ж США – це визнаний світовий лідер і законодавець трендів в б'юті-індустрії, особливо в контексті перманентного макіяжу.

Сьогодні на загальному тлі Аква виділяються стійкістю, стабільністю, складністю і багатогранністю відтінків, легкістю нанесення і передбачуваністю кольору. Пігменти бренду Аква підходять для роботи у всіх техніках тату і перманентного макіяжу: апаратного, мікроблейдінга і т. д.

Купити продукцію Aqua: Київ і Україна

У нашому інтернет-магазині ви можете ексклюзивно придбати всілякі товари від бренду Aqua. Захоплені відгуки про якість пігментів і інших аксесуарів для перманентного макіяжу ширяться серед найкращих професіоналів у цій сфері по всьому світу. Так як ми працюємо безпосередньо з компанією і є офіційними дистриб'юторами бренду в Україні, ціна на товари Aqua в нашому магазині вас приємно здивує.

Показано з 1 по 15 із 27 (2 сторінок)