Всё для перманентного макияжа
(067) 467-43-47 График работы: 10:00 - 19:00

Анестезія та догляд


Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
Лена
5
Машинка для перманентного макіяжу Giant Sun 8650 CP
Машинку получила, спасибо) 
 
 
Элина
5
Машинка для перманентного макіяжу Premium Charmant
Это мой первый аппарат для перманентного макияжа, так рада, что мне посовет 
 
 
Ясмина
4
Педаль для тату-машинки металева
Такая простая, но в то же время прочная и надежная педаль. Все устраивает,  
 
 
Зоя
5
Педаль для тату-машинки mini
У меня мини тату машинка, заказала эту педаль, она такая же мини (очень удо 
 
 
Ирина
4
Набір з тату-машинкою Atomus Black
Очень понравился набор. Есть все необходимое. Я бы еще посоветовала добавит 
 
 
Алина
5
Пігмент для татуажу Aqua Beige Areola 15 мл
Давно пользуюсь пигментами Аква, очень качественные. а у вас тут при чем пр 
 
 
Анна
4
Пігмент для татуажу Biotouch Beige
Перепробовав множество разных фирм, больше всего мне понравился биотач. Иде 
 
 
Лариса
5
Апарат для перманентного макіяжу Charme Princesse
Так счастлива что выбрала именно этот аппарат, выполняет все функции, котор 
 
 
Анестезія та догляд

Анестезія. Що таке анестезія?


Анестезія - це поняття загальне. У двох словах означає процес придушення больової чутливості у пацієнта за допомогою медичних препаратів. При цьому анестезія буває різних видів:

  1. Загальна анестезія - вона ж наркоз. Це найсильніший і часто використовуваний під час операцій вид процедури. Робить пацієнта несприйнятливим до зовнішніх подразників і є по суті штучної комою. Комбінація ліків, які використовуються при загальній анестезії, дозволяє запобігти біль і знерухомити пацієнта на час процедури.

  2. Місцева анестезія, також відома як нервова блокада. Цей вид анестезії блокує чутливість нервів певної ділянки тіла, на якому необхідно провести невелике хірургічне втручання або накласти шви.

  3. Аплікаційна анестезія - це знеболюючий засіб без введення його в тканини, а лише нанесення на поверхню ділянки, який необхідно знеболити. Аплікаційна анестезія випускається у формі розчинів, мазей, гелів, спреїв, аерозолів. Загалом найбільш частим методом знеболювання в салонах краси є саме ця анестезія. Також аплікаційну анестезію застосовують при всіх видах татуажу.

Переваги Аплікаційної анестезії:

  • Проникає в шкірний покрив на більшу глибину, але не в кров.

  • Не викликає деформації м'язів.

  • Ефект настає через 10-15 хвилин після нанесення.

  • Майстер не зобов'язаний мати диплом медика.

  • Час дії - до 4-х годин.

Анастетики. Засоби.

Анестетика – це засіб, який повністю усуває чутливість, впливаючи або на весь організм людини в цілому або на його окрему область.

Крем анестетик - це анестетик четвертого покоління (на 39% більше ефективності). Професійний аплікаційний анестетик для сеансів татуювання, перманентного макіяжу губ і брів, лазерного видалення татуювання і татуажу, епіляції і інших процедур. За результатами незалежних досліджень, на сьогоднішній день крем анестетик - кращий продукт за силою ефекту і часу дії. Унікальний вміст компонентів крему допомагає зробити процес менш болючим.

Анестетик Sustaine прекрасно справляється з зупинкою крові, він знижує чутливість шкіри до сильних больових відчуттів, зменшує набряклість і не допускає появу гематом на найчутливіших ділянках, таких як зап'ястя і повіки. Загалом Sustaine був розроблений спеціально для застосування після закінчення косметологічних процедур в області обличчя. Препарат значно посилює і продовжує дію раніше нанесеного знеболюючого крему.

Анестетик Препкаін - ефективна первинна анестезія, яка підходить для різних зон обличчя і тіла. Нанесіть на неушкоджену шкіру перед початком сеансу татуажу і дочекайтеся оніміння.

Де можна купити анестезію?

Не забувайте, що у вас є завжди  можливість придбати анестезію для татуювань та перманентного макіяжу за низькими цінами і безкоштовною доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Ми ретельно відбираємо для вас якісний товар і завжди перевіряємо їх перед продажем. Довіртеся професіоналам своєї справи і відкиньте всі турботи при виборі товарів на нашому сайті. Замовити можна в нас!