Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Головна анестезія для татуажу і перманентного макіяжу


Анестезія для татуажу і тату Sustaine 30 мл
Анестезия для татуажа и тату Dr. Numb 10 г
Анестезия для татуажа и тату TKTX 35% 10 г
Анестезия для татуажа и тату Deep Numb 10 г
Показано з 1 по 15 із 72 (5 сторінок)
Головна анестезія для татуажу і перманентного макіяжу

Перманентний макіяж, тату, мікроблейдінг і татуаж неможливі без застосування потужної анестезії. Адже інтенсивні і досить глибокі уколи в особливо чутливу і ніжну шкіру повік, губ, брів, ореолів грудей жодна людина з нормальним больовим порогом не зможе перенести навіть в ім'я небесної краси. Також і менш болючі процедури тату теж проблематичні в проведенні без знеболюючих засобів. Тому якісні і надійні спеціалізовані анестетики – перші аксесуари для татуажу, тату, перманентного макіяжу. Як їх вибрати – читайте в нашій статті. Піклуючись про своїх клієнтів, ми зробили абсолютно вичерпний огляд, який стане вашим вірним путівником по видам, призначенням і брендам анестетиків для перманентного макіяжу, татуажу і тату.

Анестезія для перманентного макіяжу та татуажу: рівні «болю» процедур

Чому для проведення перманентного макіяжу та татуажу анестезія необхідна – медичні рекомендації і пояснення.

В першу чергу, слід помітити: тим, хто хоче зробити собі перманентний макіяж або бажаючим стати майстрами татуажу, що це складні косметологічні процедури. Тому виконувати їх може тільки майстер з медичною освітою. Вибираючи професіонала для проведення таких естетичних маніпуляцій зі своїм тілом, обов'язково попросіть пред'явити диплом про освіту. При цьому не можна задовольнитися сертифікатами з будь-яких курсів.

Чому це так важливо? Тому що під час перманентного макіяжу фарба для тату і пігменти для перманентного макіяжу вводяться під шкіру на глибину близько 0,8 міліметрів. Коли мова йде про повноцінний татуаж, то проникнення голки для татуажу ще глибше – близько 1,5 міліметрів. Пігменти для мікроблейдінгу брів наносяться тонкими лезами, які здійснюють надрізи в епідермісі. Ви уявляєте, яке це травмування для вашої ніжної шкіри обличчя? Природно, виконати його безпечно, правильно і без побічних ефектів у вигляді шрамів і рубців може тільки висококваліфікований профі. І природно, що в звичайному стані, якою би майстерністю не володів косметолог, такі маніпуляції навіть найстійкішій людині здадуться тортурами. Тому хороші знеболюючі препарати, підібрані спеціально для кожного виду процедур з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри і чутливості клієнта – це must-have. До того ж в справі татуажу анестезія для різних видів проведення процедур – це гарантія якісного і передбачуваного ведення пігментів.

У плані чутливості найважчою для клієнтів виявляється татуаж і перманентний макіяж губ. Але при цьому довгострокова пігментація саме цієї частини тіла користується стабільною популярністю. Саме на губах знаходиться найбільше зосередження нервових закінчень на обличчі, тому вони відрізняються особливою чутливістю. Може, тому всі ми так любимо поцілунки? Але якщо в особистому житті чутливість губ – це добре, то в проведенні татуажу, перманентного макіяжу для губ – дуже погано. Тому майстру слід приділяти вибору анестетиків для цієї процедури особливу увагу.

Різні види татуажу повік і очей проходять менш болісні, але анестезія для очей повинна відрізнятися особливою лояльністю.

А ось мікроблейдінг брів (насправді найпопулярніша в татуажі процедура) відрізняється найменшою хворобливістю. Медики радять для проведення цього виду татуажу анестетики з найменшою силою знеболювання.

Види анестезії для перманентного макіяжу

Існує кілька класифікацій видів анестезуючих засобів згідно з різними критеріями.

В першу чергу, це час нанесення знеболюючого крему на шкіру клієнта. За цим принципом спеціалісти з татуажу анестетики для перманентного макіяжу, татуажу і тату ділять на два великі види.

  1. Первинна анестезія. Це знеболюючі креми, які майстер наносить на шкіру клієнта перед проведенням безпосередньої процедури татуажу, тату, перманентного макіяжу.
  2. Вторинна анестезія. Це креми, які повинні закріпити результат первинної анестезії, використовуються для загоєння проти ниючих болів на травмованих ділянках шкіри, однак мають і повернути клієнту чутливість – так би мовити, «розморозити обличчя» для життя.

Другий критерій відмінності видів анестезії для татуажу, перманентного макіяжу, тату ґрунтується на формі цих анестетиків. Серед них теж виділяють два види.

  1. Анестетики в формі ін'єкцій – тобто це теж уколи, які робить майстер до початку процедури в потрібне місце, яке буде піддаватися перманентному макіяжу, татуажу, тату. Ін'єкційне знеболення застосовується при введенні пігменту для татуажу в губи і область очей. Щоб ввести пігменти для повік, укол анестезії вводять між нерухомим і рухомим повіками.
  2. Анестетики в формі аплікації. Це креми, які завчасно накладаються вручну на зони татуажу. Рекомендується такий анестетик для всіх видів татуажу, тату і перманентного макіяжу з причини своєї повної безпеки.

Ін'єкційна анестезія для татуажу, перманентного макіяжу, тату: плюси і мінуси

У ін'єкційних анестетиків безліч переваг. По-перше, вони швидко і дуже ефективно діють – клієнт практично нічого не відчуває вже через 5 хвилин після уколу. По-друге, ін'єкції належать до первинного виду анестезії для татуажу, який не вимагає вторинної анестезії. Тобто ви просто вводите клієнту анестезію у вигляді уколу, він миттєво перестає відчувати біль і не відчуває її навіть після процедури, тому її не потрібно закріплювати додатковими знеболюючими кремами. По-друге, тим не менш, людині не доведеться ходити з «замороженим» обличчям довго – це ж теж досить неприємно. Ін'єкція перестає діяти приблизно через 2 години, чого цілком достатньо для проведення процедури і першого болісного посттравматичного часу.

Але, на жаль, у ін'єкційної анестезії для татуажу є і недоліки. По-перше, тому що вона проникає в кров і кровообіг. А це може призвести до виникнення різних алергій. Так що робити клієнту/клієнтці з татуажу ін'єкції анестезії можна тільки, якщо є точна впевненість у відсутності у них алергії на складові препарату – краще підтверджена довідкою від лікаря.

По-друге, ін'єкційна анестезія повністю позбавляє клієнтів чутливості в верхніх шарах епідермісу, тому майстер не може з їх допомогою чітко контролювати глибину проникнення голки для татуажу, тату і перманентного макіяжу. А це загрожує не дуже прогнозованим кінцевим відтінком пігменту.

По-третє, при ін'єкціях анестезії є ризик тимчасової деформації м'язів клієнта. А це в свою чергу, загрожує, татуажем і перманентним макіяжем, який буде несиметричним.

Аплікаційна анестезія для татуажу і перманентного макіяжу: плюси і мінуси

Таких ризиків, як з ін'єкційної анестезією, у аплікаційної – немає. Вона не проникає в кров, не заморожує повністю верхні шари епідермісу і не може спровокувати порушення форми м'язів. Але, по-перше, вона не дає повного знеболюючого ефекту – і клієнтка може відчувати неприємні відчуття. По-друге, аплікації починають діяти через досить-таки тривалий час після нанесення. Це близько 15-и хвилин, а то й 30–40 хвилин.

Купити все для анестезії під час татуажу: Україна

У нашому інтернет-магазині всі види анестезії для татуажу, тату і перманентного макіяжу представлені в широкому асортименті. Ми напряму співпрацюємо з визнаними на світовому рівні іноземними та вітчизняними брендами. Звичайно, вибір у нас величезний, тому ми розробили зручну систему. Якщо вам потрібно щось конкретне, наприклад, Blue анестезія для перманентного макіяжу, анестезія Goochie, крем для татуажу Goochie або знеболюючі для тату Eternal – ви легко знайдете їх за допомогою пошуку.