Все для перманентного макіяжу
0(800) 335957 Графік роботи: 10:00 - 19:00

Аксесуари для тату, татуажу та перманентного макіяжу


Плёнка для анастезии
Показано з 1 по 15 із 51 (4 сторінок)
Аксесуари для тату, татуажу та перманентного макіяжу

Аксесуари для перманентного макіяжу та татуажу – це всі інструменти та аксесуари для комфортного проведення процедур для татуажу повік/губ, мікроблейдінгу брів і інших видів перманентного макіяжу, а також татуювань. Як вибрати правильні аксесуари для проведення різних процедур?

Все для перманентного макіяжу та татуажу: повний набір

Для повноцінного проведення процедур майстру знадобитися великий набір аксесуарів для мікроблейдінгу, перманентного макіяжу, тату і татуажу. Що саме? Це тату обладнання для роботи і додаткові матеріали:

 • спеціальні пігменти для татуажу, тату, перманентного макіяжу;
 • апарати й машинки для татуажу і тату,
 • машинки для перманентного макіяжу;
 • спеціальні тримачі для тату і ручки для татуажу;
 • голки для татуажу, тату, перманентного макіяжу;
 • картриджі для голок;
 • маніпули для мікроблейдінгу і спеціальні голки для мікроблейдінгу;
 • блоки живлення для тату машинок;
 • видаткові матеріали – матеріали для одноразового використання (трафарети для брів, силіконові 3D-муляжі, контейнер для стерилізації інструментів, ковпачки для пігментів, а також рушники, нарукавники, фартух, рукавички, маска);
 • спеціальна косметика для татуажу, тату, перманентного макіяжу – це і анестетики, і бактерицидні креми, і регенерубючі мазі;
 • а може бути, і лазер для видалення тату, якщо комусь набридне виконаний майстром на роки «малюнок» на тілі.

Аксессуари для перманентного макіяжу: що і коли знадобитися?

Навіщо взагалі потрібно проводити такі складні маніпуляції як татуаж, перманентний макіяж, мікроблейдінг і тату? Ясна річ, що у випадку з татуюваннями люди переслідують суто індивідуальні естетсько-декоративні цілі. А ось татуаж і перманентний макіяж може допомогти скорегувати певні недоліки.

Перманентний макіяж, мікропігментація, татуаж і мікроблейдінг – передові течії в області естетичної та медичної косметології. Ці чотири поняття часто вживаються паралельно, однак вони не повністю ідентичні одне одному і мають деякі відмінності. А значить і вимагають для свого виконання різних матеріалів і засобів.

Перманентний макіяж і мікропігментація – абсолютні синоніми. Ця складна процедура полягає в імплантації (тобто впровадженні) у верхні шари шкіри мікрочастинок з різними пігментами для того, щоб скорегувати або зробити більш виразними певні риси обличчя. Це можуть бути форма і колір губ, форма і розріз очей, лінія брів, а також деякі інші частини тіла.

А ось чим же відрізняється татуаж від перманентного макіяжу? Відмінності не істотні, що стосується результату, але все ж вони є – і майстрам в салонах слід робити на них акцент, пропонуючи на вибір такі можливості процедур. Фахівці стверджують, що в класичному розумінні різниця між перманентним макіяжем і татуажем, головним чином, полягає в складі продуктів, які безпосередньо вводяться в шкіру. Для татуажу застосовуються пігменти на основі хімічних складових. А для перманентного макіяжу – на основі натуральних, тобто органічних. Звідси випливає і специфіка проведення процедури, і її результативність, і тривалість ефекту. Так, татуаж це більш «глибока» процедура: пігмент вводять під шкіру на глибину близько від одного до півтора міліметрів. А ось перманентний макіяж – більш поверхневий: пігменти водяться на глибину до одного міліметра – часто і зовсім на півміліметра. Тому і ефект від татуажу буде більш тривалим і сильним. Раніше вважалося, що татуаж в принципі робиться назавжди. Однак при розвитку сучасних технологій і науки, просунуті бренди роблять такі пігменти, які навіть після татуажу поступово виводяться зі шкіри природним шляхом. А ось перманентний макіяж – можна назвати легким і більш «безпечним» для організму і шкіри варіантом татуажу. Він може бути практично таким же яскравим, як татуаж, зате виведеться із шарів шкіри набагато швидше і гарантовано безслідно без будь-яких наслідків. Однак якщо ваша клієнтка вже на сто відсотків впевнена в тому, яка корекція їй необхідна і готова з вибраним макіяжем мало не все життя жити – то варто віддати перевагу татуажу.

Різні види цих процедур в залежності від області нанесення потребують спеціальних машинок, голок, картриджей для голок, а також різного роду пігментів і додаткових аксесуарів.

В першу чергу, великою популярністю в салонах користується перманентний макіяж і татуаж для губ. Ця процедура допомагає додати губам пухкість і виразність, зробити чітким розмитий контур, надати бажану форму і, звичайно ж, зробити ефект нафарбованих губ цілодобовим і щоденним (якщо того бажає клієнтка). Але вся корекція може виглядати і цілком природно і натурально. Крім того, перманентний макіяж і татуаж губ можуть бути призначені і в медичному порядку, тому що здатні виправити таку досить серйозний фізичну ваду як «заяча» губа. Для проведення перманентного макіяжу і татуажу губ потрібні машинки для контуру і апарати для заливки кольору, а також спеціальні пігменти і голки.

Татуаж і перманентний макіяж очей і вік – чудова процедура, тому що найпростіша, і забезпечує передбачуваний гарантований результат. До того ж перманентний макіяж і татуаж на очах виглядає найбільш природно. Якщо клієнтка належить до такого типу зовнішності, який виглядає нейтрально без макіяжу і може погано себе сприймати без нафарбованих очей – це ідеальний варіант для неї, який позбавить від безлічі незручностей і неприємностей в житті: від щоденних тривалих зборів перед виходом з квартири (красиві стрілки поки намалюєш!) до страху, що чоловік побачить вранці тебе ненафарбованою і не впізнає. Сама процедура нанесення перманентного макіяжу, татуажу на повіки триває недовго – близько двадцяти хвилин. Вона може бути виконана в декількох техніках: стрілки на повіках, легка підводка по контуру очей, заповнення пігментом міжвійного краю. До речі, останній варіант взагалі дає абсолютно натуральний результат – жоден чоловік (і навіть подружки не зрозуміють в чому справа) ніколи не здогадається, що очі настільки виразні, а вії настільки густі і пухнасті (саме такий ефект дає заповнення міжвійного краю) не від природи, а через якесь косметологічне втручання. Однак перед тим, як наносити клієнту такі перманентні стрілки для татуажу очей слід зробити «примірки» стрілок звичайною косметикою, щоб вибрати найбільш підходящий індивідуальний варіант. Адже таким макіяжем можна не тільки домогтися «небесної краси», а й навіть спотворити людину. Для перманентного макіяжу та татуажу століття використовуються машинки для контуру зі спеціальними голками.

Можливості перманентного макіяжу та татуажу для очей не обмежуються тільки стрілками. Також можна зробити і маскувальний татуажний макіяж під очима, який приховає темні кола і буде працювати як щоденний незмивний консилер. Це процедура в проведенні для майстра достатньо складна, тому що відрізняється якраз-таки складним підбором аксесуарів для перманентного макіяжу. Це і ідеально підходяща під тон шкіри фарба для татуажу, яка б до того ж правильно перекрила саме індивідуальний колір «синців» під очима; і спеціальний підбір голки для перманентного макіяжу, адже тут шкіра особливо чутлива і ніжна, також пошук максимально ефективної анестезії для татуажу. Однак таку процедуру слід рекомендувати клієнткам в першу чергу, адже наявність синців під очима псує зовнішній вигляд обличчя більше, чим не дуже пухкі губи, неяскраві брови або невиразні очі. Після такої процедури дівчина позбудеться від щоденної потреби маскувати цю проблему консилером, коректором, тональним кремом і пудрою – це ж теж складна багаторівнева процедура.

Ще за допомогою перманентного макіяжу та татуажу можна зробити на обличчі вічну мушку. У багатьох випадках це дозволяє надати людині особливий шарм і виразність.

До того ж перманентний макіяж і татуаж здатні виправити такий серйозний естетичний недолік як шрами. А від них проблематично позбутися навіть з сучасними можливостями медичної косметології, уколами і лазером.

Мікроблейдінг – особливий вид перманентного макіяжу. Ось, мабуть, найбільш популярний вид татуажу. Він може проводитися в різних техніках. Тут може знадобитися і машинка для заливки кольору, і для контурінгу, і спеціальний апарат саме для розтушовування брів.

Однак проведення процедури у майстра – це не всі «турботи», які необхідні для перманентного макіяжу, татуажу, тау і мікроблейдінгу. Після закінчення процедури також необхідний специфічний домашній догляд. У цій ситуації потрібні нові аксесуари для перманентного макіяжу – професійні засоби для догляду за травмованою мікропігментуванням шкірою. Це мазі, креми та інші спеціальні косметологічні засоби. Їх теж в ідеалі повинен підібрати майстер для свого клієнта індивідуально в залежності від типу, специфіки і фірми пігментів, способу нанесення татуажу і типу шкіри клієнта.

Купити все для перманентного макіяжу та татуажу

У нашому інтернет-магазині ви можете купити все для татуажу, перманентного макіяжу та тату. Ми є офіційними представниками закордонних і вітчизняних брендів в цій галузі, які користуються стабільною популярністю і успіхом у всьому світі. Ми ретельно піклуємося про наших клієнтів, тому представляємо лише високоякісні та сертифіковані пігменти, аксесуари та обладнання для тату, татуажу та перманентного макіяжу. Причому можемо похвалитися найширшим асортиментом і продуманою зручною системою вибору на нашому сайті. Є класифікація за найменуваннями продукції, категоріям і виробникам. Так, якщо ви конкретно знаєте, що вам потрібно, наприклад, машинки для тату Еternal або насадки для Сheyenne інструментів, то просто введіть потрібне найменування і бренд в рядок пошуку – і побачите всілякі машинки для тату шуканої фірми з докладним описом, реальними фотографіями і рекомендаціями щодо використання від фахівців.

А для новачків ми пропонуємо спеціальні набори для татуажу, тату і перманентного макіяжу, в яких є все необхідне для успішного старту в цій справі.